Açılış Düğün Cenaze Çelenkleri

Sarı Çelenk
Tükendi!
Beyaz Çelenk
3009
,00
KDV Dahil
Kırmızı - Beyaz Çelenk
2006
,00
KDV Dahil

Gerek mutluluğumuzu gerekse acımızı çiçekler ile ifade ederiz. Özel günlerde, cenaze gibi yaslı günlerde çiçekler ile sevdiklerimize yanlarında olduğumuzu hissettiririz. Yeni doğan bir bebek için de değerli birini kaybettiğimizde de çiçeklere başvururuz. Çünkü çiçekler ben yanındayım demenin en makul yoludur. 

Kimi zaman evlilik yıl dönümlerinde kimi zaman doğum günü kutlamalarında kimi zamansa cenaze törenlerinde sevdiklerimizin yanında oluruz. Onlara; “seni anlıyorum, senin mutluluğun, acın benim mutluluğum, acımdır.“ demek için aracı olarak çiçekleri tercih ederiz. Buket çiçek, çelenk çiçek ya da tek dal çiçek göndererek bunu en iyi şekilde ifade edebilirsiniz.

Cenaze sırasında toprağa atılan karanfiller ya da ekilen çiçekler; acımızı biraz olsun dindirir, sevdiğimiz kişinin huzur içinde uyumasını sağladığımıza inandırır. Sevdiğimiz, değer verdiğimiz insanların mezarını ziyarete gittiğimizde tıpkı hayattayken yaptığımız gibi çiçekler götürürüz. Mezarlarına çiçek dikmek ya da bir buket çiçek bırakmak içimizi ferahlatır.

Cenaze Çelengi Çeşitleri

Cenazeye çiçek göndermek genellikle saksı ya da buket çiçek şeklinde olmaz. Çelenk göndermek yıllardır alışılagelmiş cenaze ziyareti faaliyetidir. Cenaze esnasında gönderilen çelenkler, vefat eden kişinin sevdiklerine başsağlığı dilemek için en güzel aracılardır. 

Cenaze kişinin hüznün, acısının en taze olduğu ve en yalnız hissettiği andır. Ona ya da onlara bu gibi anlarda destek olmak; yakın akrabaların, aile dostlarının, arkadaşların yapması gereken en temel vazifedir. Çünkü bu gibi gönül bağları zor günlerde kendini belli eder. Cenaze töreni gibi zor bir anda sevdiğinin yanında olan insanlar, gerçek dost diye tanımlayabileceğimiz insanlardır. Cenaze çelenk ilişkisi de aslında buradan gelmektedir. Değer veren insanlar, cenazeye çelengi yollayarak onların yanında olduklarını hatırlatırlar.

Cenazeye çiçek göndermenin anlamından ve öneminden bahsettik. Peki cenazeye gönderilen çiçekler nasıl olmalıdır? Cenaze çiçekleri için özel bir tür var mıdır, her çiçek cenaze çelengine uygun mudur? Bu ve bunun gibi soruları cevaplayalım. Cenaze çelenkleri, cenaze töreni için tercih edebileceğiniz çiçekler bütünüdür. Acı günlerde bir merhem gibi gelecek çelenk çeşitleri sevdiklerimize desteğimizi yansıtır. Çelenk çeşitleri genellikle beyaz gerberalardan, kırmızı beyaz çiçeklerden oluşur. Cenazeye çiçek göndermek sadece fiili bir eylem değildir aynı zamanda maneviyatı yüksek onure eden bir eylemdir. Çünkü acıyı paylaşmanın somut göstergesidir.

Cenazeye Düğüne Açılışa Online Çelenk Göndermek

Cenaze törenleri tıpkı bir doğum anı gibi önemlidir. İnsanın bu evrene gelişi nasıl kutlanıyorsa gidişi de hoş bir törenle uğurlanmalıdır. Sevdiklerimizin vefatında çok derin acılar hissetmekle beraber onları güzel uğurlamak için cenazeye çiçek göndermek de gereklidir.

Cenaze çelengi; ani ölümlerde veyahut uzun süreli hastalıklarda dahi son anda ayarlanan çiçektir. Bundan dolayı bir çiçekçiye gidip çiçek seçmek ya da çiçekçi çiçekçi dolaşıp çelenk bulmak pek mümkün değildir. Bu konuda devreye online çiçek siparişi girmektedir. Cenaze çiçeği konusunda yardımcı olacak online çiçek siparişi sistemi sizi acınızın arasında büyük bir yükten kurtaracaktır. Gerek katıldığınız gerekse katılamadığınız cenaze törenlerine çiçek siparişi göndererek varlığınızı hissettirebilirsiniz. Eğer tören sizden uzak bir yerdeyse ya da o an çiçekçi arayamayacak durumdaysanız Ateşgülü Çiçek olarak sizlerin imdadına yetişmekteyiz.

Ateşgülü Çiçek olarak yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Sitemizde buketlerden cenaze, düğün, açılış çelenklerine kadar pek çok çeşitte çiçek bulunmaktadır. Sitemizde yer alan çelenk çeşitleri sizlere törenlerde eşlik edecektir. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz olduğu gibi aynı zamanda sizin acınız bizim de acımızdır. Sizlerin her anınızda yanınızda olan Ateşgülü Çiçek firması olarak %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergilemekteyiz. Sipariş ettiğiniz ürünleri özel bir ilgiyle hazırlar ve zamanında çiçeğinizin ulaşmasını sağlarız.

Sevdiklerinizin en mutlu anından en acı anına kadar her zaman yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız sitemizdeki çiçeklerimiz ile daima hizmetinizdeyiz. Duygularınızı, en saf ve en temiz haliyle çiçeklerimiz aracılığıyla onlara iletebiliriz. Şimdi sitemizi ziyaret edebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.