7 ürün bulunmuştur.

Açılış Çiçekleri

Açılış, iş insanlarının yeni bir iş kurduklarında ya da yeni bir şube açmak istediklerinde gerçekleştiren törenleri kapsayan bir terim olarak karşınıza çıkar.  Bu süreç aslında sıradan gibi gözükse de açılan iş yerinin sahibi için oldukça heyecanlı ve stresli bir süreçtir. Yeni iş açılışını gerçekleştiren kişinin, bu özel günde kendini mutlu hissetmesi ve var olan yoğun heyecanını yatıştırabilmesi için işyerlerinin önüne konulabilen birbirinden şık tören çiçeklerinin yeri çok ayrıdır. Açılışa konu olan sektörün ve yapılan açılış organizasyonunun büyüklüğüne göre tercih edilen çiçek seçenekleri günümüzde çok geniş bir yelpazede sunulur. Yeni iş yerine hayırlı olsun demenin en zarif yolu olan bu çiçek çeşitleri arasından bir seçim yaparak, sizin için önemli olan insanların çıktığı bu güzel yolculukta onların yanında olduğunuzu hissettirebilir ve bu güzel anlarda zarif çiçeklerle eşlik edebilirsiniz.

Yeni iş yeri açılışlarında açılış sahibi bazen çok yakın bir arkadaşınız olurken, yalnızca uzaktan merhabalaştığınız bir firma yetkilisinin şube açılışlarında da işyerlerinin önüne mis kokulu tören çiçeklerini gönderebilirsiniz. Kim olursa olsun, üzerinde sizin adınızın yazdığı taze çiçekler işyeri açarken o insanı mutlu edecek ve heyecanlı gününde yüzünü güldürmek için yeterli olacaktır. Açılış çiçekleri söz konusu olduğunda genel olarak ilk akla gelen çiçek seçeneği çelenkler olmuştur. Ancak açılışı yapılan yeni iş yerinin sahip olduğu özelliklere göre farklı çiçek tasarımlarını tercih etmek de mümkündür. Örneğin; avukat olan bir arkadaşınız kendisine yeni bir ofis açarken, ona çelenk göndermek pek de normal karşılamayabilir. Bunun yerine kendisi için yeni bir ofis açan avukat arkadaşınız için saksı çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Sizden gelen saksı çiçekleri ofis ortamına şık ve modern bir dekoratif dokunuş yaparken, aynı zamanda bu güzel çiçeğin büyüme sürecine şahitlik eden arkadaşınızın hafızasında hoş bir yer edinebilirsiniz.

Yeni iş yeri açılışı yapan kişi eğer samimi bir dostunuz ise aranızdaki bu bağı yansıtan daha gösterişli gül buketleri ya da çiçek aranjmanlarına bir şans verebilirsiniz. Pastane gibi minimal bir dükkân konseptinde bu gibi ticarethanelerin açılışında ise tercih her zaman çelenklerden yana olmalıdır. Bu durumda açılış çiçekleri tekli olabilirken, birbirinden farklı çiçek modellerini bir araya getirerek şık bir aranjman haline getirmek tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Açılış çiçekleri, çok zengin çeşitlilikte oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu seçenekler arasında bütçeye uygun en şık ve özgün tasarımları tercih etmek ise sevdiklerinizin özel gününde sizden bir dost elini omzunda hissetmesini sağlayacaktır. Aslında bu noktada önemli olan hangi çiçek modelini tercih ettiğinizden daha çok yeni bir başlangıç sırasında değer verdiğiniz insanların yanında olmak ve onları düşünmüş olmaktır. Çiçeklerin eşsiz güzelliği de bu zarif düşüncenizi perçinlenerek enerjiyi yeni iş yeri açılışına götürerek sizden bir iz bırakır.

Yeni İş Yeri Açılışında Çiçeklerin Önemi

Hediyeli çiçekler, ofis ve dükkân açılışlarında tercih edilebilir bir seçenek olmanın yanı sıra nişan ve düğün merasimlerinde de rahatlıkla tercih edilebilir. Bu noktada değer verdiğiniz insanların en özel anlarına şahitlik ederken, bu mutluluğu canlı çiçekler mis kokusu ile taçlandırmak, bu çiçeği sizden alan kişilerin gözünde bambaşka bir yer edinmenizi sağlar. Açılış çiçekleri söz konusu olduğunda tercih edebileceğiniz çiçek modelleri arasında iki kişiye özel olan aşkı yansıtan isim baş harflerinden güller, mis kokulu bir gül buketi, kutuda güller ve çikolatalar ya da vazoda 15 gül gibi seçenekler rahatlıkla değerlendirilebilir.

Ayrıca beyaz güllerden oluşan özgün bir tasarım, 41 gül buketi, kuruda 12 kırmızı gül aranjmanı, kütükte tek güllü papatyalar gibi birçok seçeneği bir arada bulmak mümkündür. Eğer yeni iş yeri açılışı yapan kişiyle aranızda herhangi bir duygusal bağ yoksa güller yerine daha farklı çiçek modellerinin bulunduğu çiçek aranjmanlarını tercih etmek daha doğru olacaktır. Aynı zamanda açılış çiçeklerinin üzerine eklenen duygu dolu bir kart, iş yeri açan kişinin kendini çok daha iyi hissetmesini sağlayacaktır. Bu kartın üzerine hayırlı olsun diyerek güzel dilekleri eklemek, değer verdiğiniz insanın yeni kurulan iş yerine hayırlı olsun demenin en şık yolu olarak iz bırakır.

Açılışlar, özellikle açılış sahibi için yeni bir başlangıç olduğundan oldukça özeldir. Aslında bu özel gün sizin için o kadar önemli olmasa bile, iş kuran kişi için unutulmaz bir gün olduğu dikkate alınarak buna uygun şekilde hareket edilmesi tavsiye edilir. Bu yüzden yeni kurulan işyeri için açılış çiçeği seçerken, karşınızdaki kişinin bu açılışa verdiği değer ve özen doğrultusunda hareket etmeniz önemlidir. Açılışın büyüklüğü ve açılışı gerçekleştiren kişinin bu iş yerine gösterdiği özen, çiçek tercihi konusunda size yardımcı olacaktır. Dolayısıyla hangi çiçeği tercih edeceğinize dair rahat bir seçim yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Bir iş yerinin açılışı, sadece o ilk dönemde gerçekleştirilen çok özel bir törendir. Eğer bir arkadaşınız kendisi için yeni bir ofis açıyorsa ve bu ofis onun için bir ilkse çok özel olduğunu gözlemleyebilirsiniz. İleri zamanlarda ikinci ya da üçüncü şubesini açabilme olasılığı olsa bile, önemli olan ilk açılış törenidir. Bu özel gün hayatının hiçbir döneminde hafızalardan silinmeyeceği için, önemli olan bu ilk heyecanında arkadaşınızın yanında ne şekilde olduğunuzdur. Bu yüzden en güzel gününde tam destek şekilde onun yanında olduğunuzu mis kokulu taze çiçek aranjmanları ile ona hissettirmek şarttır.

Bir açılış için çiçek gönderimi yaparken herhangi bir beklenti içine girmediğinizde, sadece değer verdiğiniz insanı mutlu edebilmek ve yüzünde oluşan bir gülümsemenin sebebi olmak için elinizi taşın altına koyabilirsiniz. Aslında sizin için çok küçük bir jest olarak gözükse bile açılış çiçekleri yeni iş kuran kişiler için çok daha derin anlamlar ifade eder. Bu durumu göz önünde bulundurarak şık, özgün ve sizi yansıtan bir açılış çiçeği ile bu özel güne tanıklık edebilirsiniz.

Seçkin Açılış Çiçekleri Ateşgülü Çiçekçi ’de

Açılış çiçeklerinin her biri birbirinden farklı fiyat yelpazesi ile karşınıza çıkar. Bu fiyat değişikliğinin temel sebebi aslında tercih edilen çiçeğin çeşidi ve sahip olduğu tasarım özellikleridir. Törenlerde ve açılışlarda, her türlü çiçek tasarımını çok rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Bu çiçekler arasında yapılan bir özgün seçim, yeni bir iş yeri açarak yepyeni başlangıçlara adım atan sevdiklerinizin yanında olduğunuzu hissettirmek için önemli bir fırsat olarak nitelendirilebilir.

Saksı, çelenk, buket ya da kutu çiçekleri gibi birbirinden farklı materyallerde hazırlanan açılış çiçeklerin fiyatları da doğal olarak birbirinden farklı olacaktır. Ateşgülü Çiçekçi ‘de her bütçeye ve her zevke uygun, birbirinden şık açılış çiçeklerini bir arada bulmak mümkündür. Açılış çiçeği sipariş ederek hangi firmadan çiçek satın alınacağı özenle seçilmesi gereken bir detaydır. Aksi takdirde en özel günde sevdiğiniz insanlara karşı mahcup olabilir ve hayal ettiğiniz o destek mesajını veremeyebilirsiniz.  Ateşgülü Çiçekçi bu anlamda üst düzey kalite standartlarında hizmet anlayışını sunan, birbirinden farklı çiçek modelleri ile her özel anınıza nitelikli yönü sayesinde eşlik etmeyi başaran profesyonel bir firma olarak karşınıza çıkar. Bu uzun yıllara dayanan çalışma tecrübesini mis kokulu çiçeklerin eşsiz güzelliği gölgesinde deneyimlemek için web sitemize göz atabilir, değer verdiğiniz insanları her an mutlu etmenin hazzını yaşayabilirsiniz.Çiçeklerin ifade ettiği sevgi dili, Ateşgülü Çiçekçi’den sorulur.