19 ürün bulunmuştur.

Kutu Aranjman

Uzun yıllardan beri dünyanın en güzel bitkileri olarak kabul edilen canlı çiçekler, bulunduğu her ortamın enerjisi, havasını ve genel dekorasyonunu doğrudan etkilerken, diğer yandan sevdiklerinizi mutlu etmek konusunda da oldukça başarılıdır. Değer verdiğiniz insanlara özel günlerde unutulmaz çiçek aranjmanları sunmak istediğiniz zamanlarda, kutuda çiçekler çok güzel bir alternatif seçenektir. Özenle hazırlanan ve sevdikleriniz için özel olan kutuda çiçeklerle aynı zamanda verdiğiniz değerle birlikte zarif düşünce yapınızı da ortaya koyabilirsiniz.

Çiçek hediye etmek, canlı çiçeklerin yaydığı mutluluğun ve pozitif enerjinin farkında olan kişiler için çok uzun yıllardan beri kullanılan bir jest yöntemi olarak karşınıza çıkar. Aslında hediye edeceğiniz çiçeklerin farklı renklerde olması, bir iletişim şekli olarak bu bitkileri doğru bir şekilde kullandığınız anlamına gelir. Bu zarif bitkileri bazen yanında ek bir hediye ile sunabileceğiniz gibi, bazen de tek başına karşı tarafa sunabilirsiniz. Birine ‘’seni seviyorum’’, ‘’ her an yanındayım’’, ‘’geçmiş olsun’’, ‘’hayırlı olsun’’ ya da ‘’ başarılar’’ demek için ortak bir dil olan çiçekler, kutularda canlı renklerini koruyarak sunulduğunda inanılmaz bir etki yaratır.

Ayrıca kutuda çiçek hediye etmek, hediye edilen kişiye verilen değerin ve onu mutlu etmek istemenin en önemli ispatı niteliğine sahiptir. Geçmiş dönemlerde her çiçeğin sahip olduğu kendine has anlamı dikkate alınarak sunulsa bile, artık günümüzde kıs isteme merasimi, evlilik teklifi, doğum günleri, yıldönümleri, doğum tebriği, işyeri açılışları, taziye ziyaretleri ya da bazı hasta ziyaretlerinde çiçek kutularının modanın trendi haline gelmesinden kaynaklı çok önemli bir yer kazanmıştır. Canlı çiçekler, gittiği yerde sahibine zarafet ve mutluluk enerjisi yaratırken, diğer yandan bu şık hediye karşı taraf için her baktığında sizi hatırlamasını sağlayan önemli bir hatıra haline gelir.

Her çiçeğin hediye edilmesinde en önemli faktör, çiçek aranjmanlarının o dönemin popülerlik ve güzellik anlayışına hitap etmesi olarak bilinir. Canlı çiçekler bir dönem kese kâğıdına sarılarak hoş bir görüntü ile karşı tarafa sunulurken, bazı dönemlerde ise janjanlı kâğıt tasarımlarına yer verilmiştir. Bir dönem vazoda sunulan canlı çiçeklerin günümüzde en trend sunum şekli ise modern ve şık kutularda canlı çiçekleri istenilen her ortamda sergilemektir. Özenli ve şık bir şekilde hazırlanan kutular sayesinde çok klas duran çiçekler, özgün kutu tarzıyla her zevke hitap edebilen modern bir hediye haline gelir.

Kutuda Canlı Çiçeklerle Özel Günlerinize Anlam Katın

Sevdiğinize hediye etmek üzere kutunun içerisinde canlı çiçeklerin bir bahçe görünümü ile karşı tarafa sergilenerek, aynı zamanda muhafaza edilmesi açısından ona arşivlik bir alan yaratabilirsiniz. Elde görmeye alışkın olunan standart çiçek gönderiminden farklı olarak kutuda çiçekler taşınması kolay hem de farklılık sunduğundan ezber bozarak insanları cezbeder. Ayrıca kutu içerisinde korunaklı bir alan yarattığından,  bu alternatif kutuda çiçeklerin daha uzun ömürlü olmasını sağladığı için çok fazla tercih edilmesini sağlar.

Çocukluk döneminden itibaren bilindik olan hediye türü, kutu içerisinden beklenmedik bir şekilde sürpriz olan çeşitli hediyelerin çıkmasıdır. Hediye edilen kişinin, kutu içerisinde yer alan canlı çiçeklerden habersiz bir şekilde kapağı açtığında yaşayacağı şaşkınlık ve mutluluk duygusu ise herkes tarafından görülmeye değerdir. Sevdiğiniz insanın isminin baş harflerinin farklı renk güllerden yazıldığı ve geri kalan kısmı kırmızı güllerden oluşan kutuda güller, aşkın, sevginin ve tutkunun bir sembolü olarak uzun yıllar korunaklı bir şekilde saklanabilir niteliğe sahip olur.

Premium Kutuda Canlı Çiçekler

Premium kutuda sergi ürünü şeklinde özenli korunan çiçek seçenekleri, hediye edilen kişiyi çok mutlu edecek ve ona verdiğiniz değeri ispat edecektir. Bir rafta ya da masa üzerinde şeffaf kutu içerisinde neşe saçan çiçek aranjmanları, bir bakışta günün stresini yok edebilecek inanılmaz bir enerjiye sahiptir.

Son yıllarda en çok ilgi çeken çiçekler arasında yer alan şoklanmış kırmızı güler, tıpkı yapay çiçek modelleri gibi uzun yıllar boyunca bozulmadan saklanan ölümsüz bir hediye olarak beğeni kazanır. Aşk ve sevgiyi temsil eden kırmızı güllerin saklanırken tercih edilen kadife ahşap kutu ile birlikte sunulduğunda üst düzey standartlarda garanti bir hediye olarak karşınıza çıkar.

Özel günlerde hediye almak, kadın ve erkeklerin arasındaki ilişkiyi güçlendiren, iki tarafında ihmal etmemesi gereken çok önemli jestlerdir. Doğum günlerinde, evlilik yıldönümlerinde ya da sevgililer gününde değer verdiği biri tarafından düşünülmek ve bu ince düşünceyi mis kokulu taze güllerin kutuda tasarlanmış halinde görebilmek unutulmaz bir duygu seli yaşanmasına neden olabilir. Tek başına çiçek almanın yetersiz geldiğini düşündüğünüz zamanlarda, ekstra ne hediye almanız gerektiğini bilmediğinde şoklanmış kutuda kırmızı güllerin yanında zarif bir kolye ya da bileklik olarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Unutulmaz ve modası hiçbir zaman geçmeyen kutuda çiçek aranjmanları, her insanın yüzünü güldürecek güzelliği ile dikkat çeker.

Silindir, kare ya da yuvarlak kutu içerisinde yapay ya da canlı çiçeklerle hazırlanan özel çiçek aranjmanları, çok değerli hediyeler olarak en özel günlerinize anlam katar. Sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz zamanlarda farklı çiçek modellerini kullanmak istediğinizde, yeni trend olan kutuda çiçek buketi ile Ateşgülü Çiçekçi farkını ortaya koyar. Nişan, söz, kıs isteme gibi özel anlarda sevdiklerinize farklı bir çiçek konsepti olan kutuda çiçeklerle mutluluğunuzu aktarmak istediğinizde, yeni bir hediye seçeneği olarak kullanılan kutuda çiçekleri tercih edebilirsiniz. Farklı model ve renk seçeneğinin bir arada kullanıldığı kutuda güllerde sevdiğiniz insanı şımartmak mümkündür.

Değişik boyutlarda ve renklerde hazırlanan kutuların içerisinde yer alan dalından taze koparılmış ağırlıklı güllerin ve çeşitli çiçeklerin bulunduğu aranjmanlar sevgilinize ya da sevdiğiniz insanlara sunabileceğiniz en ideal hediye olacaktır. Kutu üzerinde gülleri kullanarak sevdiğiniz kişinin baş harfini yazarak aynı zamanda onu onure edebilirsiniz.

Kutuda Çiçek Fiyatları

Kutuda canlı çiçekler, görsel olarak beklentileri karşılayan şık bir duruşa sahiptir. Özellikle de özel günlerde kullanılan özenle hazırlanmış kutuda çiçeklerin birbirinden farklı birçok tasarımı bulunmaktadır. Her zevke, her özel ana uygun bir tasarımın bulunabileceği kutuda çiçek aranjmanları tasarım bakımından fiyat farklılıklarının ortaya çıkmasına neden olur. Ateşgülü Çiçekçi web sitesinde kutuda güllerin farklı fiyat ve modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel tercih ile bütçeye uygun kutu çiçek tasarımı da firmamızda yapılmaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanan şık ve modern kutuda çiçekler, siparişleriniz en güvenilir şekilde tarafınıza teslim edilirken kalite odaklı çalışmalar yapılarak memnuniyet kazanılır.

Birbirinden Taze Çiçek Tasarımları Ateşgülü Çiçekçi’de

Kutuda çiçek tasarımlarını kullanarak özel günlerinizi çok daha şık hale getirebilir ve canlı çiçeklerin kutuda yarattığı modern duruş ile en unutulmaz günlerinize renk katabilirsiniz. Sevdikleriniz için kalabalık zamanlarda ya da baş başa geçireceğiniz bir kutlama yemeğinde kutuda çiçek tasarımlarıyla etkileyici bir kutlamaya imza atabilirsiniz. Çiçek tasarımı söz konusu olduğunda en trend olan ve bu sayede günümüzde ilk akla gelen kutuda çiçeklerdir. Özel bir şekilde hazırlanan ve dekoratif bitkilerle oluşturulan bu kutuda çiçeklerle sevdiklerinizin yüzündeki gülümsemeye siz sebep olabilirsiniz.

Değer verdiğiniz insanlara canlı çiçeklerle onları ne kadar çok sevdiğinizi gösterirken, aynı zamanda dekoratif bir hediyeye imza atmak için kutuda çiçek modelleri tam size göre bir seçim olacaktır. Görüntüsüyle gittiği yerdeki insanları büyüleyen ve bulunduğu ortama ekstra bir şıklık kazandıran kutuda çiçekler ile hızlı ve kolay bir şekilde özel günlerinizi anlamlı hale getirebilirsiniz.

Kutuda çiçek satın alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken bazı önemli unsurlar söz konusudur. Firma seçiminde daima kaliteli ve işini severek yapan seçkin firma seçeneklerine yönelmek, özel günlerde sevdiklerinizin hafızasında unutulmaz bir yer edinmek açısından oldukça önemlidir. Bu anlamda Ateşgülü Çiçekçi, özel olarak bir araya getirdiği birbirinden şık ve taze çiçekleri sizin için aranjman haline getiren, sonrasında talebinize göre bunu ambalajlayıp ya da kutu içerisinde adresinize gönderilen son derece profesyonel bir firma olarak dikkat çeker.

Kolay alışveriş ve kaliteli hizmet anlayışının bir arada ortaya konulduğu Ateşgülü Çiçekçi için öncelikli olan daima müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Dolayısıyla kendi zevkinize uygun olarak beğenerek siparişini oluşturduğunuz tüm çiçek tasarımları en kısa süre içerisinde hazırlanırken, sizin istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirilen çalışma prensibi sayesinde her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Özel günlerde değer verdiğiniz kişilere karşı beslediğiniz samimi duyguları onlara taze ve mis kokulu bir çiçek buketi gölgesinde ispat etmek istediğinizde, geniş çiçek modellerinin ve tasarımlarının yer aldığı Ateşgülü Çiçekçi web sitesine göz atarak tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Çiçeklerin yansıttığı karşı konulamaz enerji ve mutluluğun olumlu olarak etkisi altına alamayacağı insan yok denecek kadar azdır. Bu görsel güzelliği ve mis kokusuyla en sert duruşlu insanların bile kalbini yumuşatmayı başarabilen güzel bitkileri, özel günlerinizde ya da sıradan bir günde sevdiklerinize göndererek bu bitkilerin ayrıcalıklı yönlerini kendi adınıza avantaja çevirebilirsiniz. Firma olarak canlı çiçekleri sizlerin talebi doğrultusunda büyük bir özenle hazırlarken, en kısa sürede adrese teslim ederek değer verdiğiniz insanlardan çok uzakta olsanız bile onlara varlığınızı ve verdiğiniz kıymeti hissettirmenizi sağlıyoruz.

Çiçek sektöründe var olabilmek için, bu güzel bitkilerin dilinden çok iyi bir şekilde anlamak gerektiğini bilmek önemlidir. Her çiçeğin kendisine has bir anlamı olduğunu göz önünde bulundurarak, bu anlamlar hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmadığınızda, tercih ettiğiniz çiçek firmanın bu konuda size yardımcı olması gerekir. Ateşgülü Çiçekçi, bu konuda da alanında uzman kadrosu sayesinde çiçeklerin ifade ettiği anlamları detaylı bir şekilde bilmeniz ve bu anlatıma uygun bir seçim yapmanıza yardımcı olur.

Ateşgülü Çiçekçi, kaliteli hizmeti sayesinde uzun yıllardır bu sektörde başarısıyla rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarmıştır. Sizde sevdiklerinize özel günlerde unutulmaz, iz bırakan ve zarif kişiliğinizi ortaya koyan bir kutuda çiçek aranjmanı oluşturabilir ve Ateşgülü Çiçekçi güvencesini tek tıkla deneyimleyebilirsiniz. Söz konusu çiçeklerin dünyasını değer verdiğiniz insanlara yansıtmak ve ince bir jest yapmak olduğunda Ateşgülü Çiçekçi her an sizinle olmaya ve bu konuda nitelikli hizmetler vererek başarısını her an ortaya koymaya  devam ediyor.