56 ürün bulunmuştur.

Sevgiliye Çiçek

Her şeyin en güzelini hak eden sevgiliniz ile evliliğe giden yolda ilk adımı atmak üzere derin bir ilişkiye başladığınızda, onu her anınızda düşünerek önemsediğinizi göstermek için kullanabileceğiniz birçok farklı hediye yöntemi vardır. Sevgiliye çiçek çeşitlerinden faydalanmak için sevgililer gününü, yıldönümünü ve benzeri özel günleri kullanarak hislerinize tercüman olabilmesi için taktim edebileceğiniz birçok farklı alternatifi değerlendirmek ise sizin hayal dünyanıza bağlıdır. Bu hediye seçenekleri arasında, duygularınızı ifade etmenin en zarif yöntemi olan ve özel günlerinize göz kamaştırıcı güzelliği ile imza atan sevgili çiçekleridir. Sevgiliye alınan çiçekler, diğer insanlara alınan normal çiçeklere göre daha özel olmalıdır. Bundan dolayı seçim yaparken aşkı temsil eden çiçekleri tercih etmek, bu ilişkiye verdiğiniz değeri göstereceğinden önemlidir.

Romantizmin en güçlü simgelerinden biri olarak kullanılan mis kokulu güzel çiçekleri kullanarak sevgiliye sürpriz yapabilir ve ona verdiğiniz değeri bu şekilde ispat edebilirsiniz. Çiçekler, tek başına şık bir sunum eşliğinde bile sevgilinize verebileceğiniz çok etkili bir hediye seçeneği olmaya devam eder. Birbirinden çok farklı anlamları içerisinde barındıran çiçek çeşitleri arasından hangi çiçekleri tercih etmeniz gerektiği çok önemlidir. Karşı tarafa beslediğiniz duygu ve düşüncelerinizi uzun süre unutulmayacak görsel bir şölen olarak sunacağından, taze çiçeklerin eşsiz bir hatıra olduğunu bilerek seçim yapmak gerekir. Kişinin hafızasının en derinliklerine yerleşerek en saf ve canlı halini göreceği unutulmaz bir hatıra olan bu güzel bitkiler, çiftlerin en güzel günlerinin çiçeklerin zarif görünümüyle özdeşleşmesini sağlar. Dolayısıyla sevgiliye çiçek hediye etmek, ikili ilişkilerde yaşanan en özel zamanlarda kişinin ruhuna kazınan unutulmaz anların somut bir ifadesi olarak kullanılır.

Hayatınızda en özel anları birlikte paylaştığınız sevgilinize hediye olarak sunabileceğiniz birbirinden farklı çiçekler vardır. Çiçekler, sevgi dilini en zarif şekilde yansıtan bitkiler olduğundan tüm zamanların en çok tercih edilen hediyeleri arasında yer alır. Ancak ince bir ruha sahip olan kişiler, beklenmedik zamanlarda sevdiği birinden çiçek almanın verdiği o mutluluğun farkındadır. Dolayısıyla en sert görünümlü kişiler bile, karşısında sevdiği insandan gelen mis kokulu sevgili çiçeklerini gördüğünde etkilenir ve mutlu olur. Sevgiliniz kadar güzel ve sizin kadar ince ruhlu bir insana yakışacak birbirinden farklı renk ve modelde çiçek tasarımı vardır. Bu tasarımlar arasından bir seçim yaparken, sevgilinizin hangi çiçekleri sevdiğini göz önünde bulundurmak size önemli bir yol gösterici olacaktır. Ayrıca birbirinden farklı birçok çiçek modeli arasından daha kolay karar verebilmek için, sevgilinizin kişisel zevklerini mutlaka dikkate almanız gerekir. Bu sayede risk almadan, istediğiniz o mutluluğu yaratacak hoş bir sürprize imza atabilirsiniz.

Sevgiliye Çiçek Çeşitleri ve Fiyatları

Sevgilinizi aldığınız zarif hediyelerle mutlu etmek istediğinizde ve içinizde yaşattığınız gerçek sevgiyi yansıtmak için ona yakışan bir hediye arayışında olmanız çok normaldir. Sevgiliye çiçek seçenekleri denildiğinde ilk akla gelen çiçekler, özellikle 14 Şubat sevgililer günü yaklaşırken olmazsa olmaz hediyeler arasında yer alır. Sadece gerçekten mutluluk yaymayı seven insanlar, mis kokulu taze bir çiçeğin gittiği her yere pozitif enerjiyi beraberinde götürdüğünün farkında olduğundan, bu kişiler sevgiliye başka bir hediye arayışına girmekle uğraşmazlar.

Çiçekler, insanlığın en başından bu yana bir kadına hediye edilen en anlamlı ve içten hediyelerin başında gelir. Özel geceleri taçlandırmak için kullanılabilecek canlı çiçeklerden daha güzel bir seçenek yoktur. Bu güzel bitkiler kelimelerle ifade edilmesi zor olan duyguların ve düşüncelerin en zarif ifadesi olarak her biri farklı bir hikâye ile sahibine sunulur. Sizde sevgiliye çiçek çeşitleri arasından bir seçim yapmadan önce, aşkınızın hikâyesi ile çiçeklerin hikâyesini buluşturarak bu bitkilere daha derin bir anlam kazandırmak isterseniz en doğru hediye seçeneğini bulmuşsunuz demektir.

Sevgililer günü yaklaşırken, sizde sevgiliye şık bir armağan ile bu özel günü taçlandırmak istiyorsanız güzel ve benzersiz çiçek tasarımlarına göz atabilirsiniz. Birbirinden renkli ve farklı modellerde çiçeklerle ‘’çiçek hediye etmek bir klişedir’’ algısını yıkan jestlere imza atabilirsiniz. Ateşgülü Çiçekçi ile birbirinden şık ve ihtişamlı çiçek buketi ve aranjmanları ile tanışmaya hazır mısınız?

Kırmızı gül buketi: Kırmızı güller, çok uzun yıllardan beri aşkın ve sevginin en güzel temsilcisi olarak bilinir. Özellikle sevgiliye çiçek hediye etmek isteyen kişilerin ilk aklına gelen her zaman kırmızı güller olmuştur. Mis kokusu ve tutkuyu hatırlatan zarif duruşu ile kırmızı güllerin aşkı temsil eden yönünü keşfedebilir ve sevgiliye hediye ederek özel günlerinizde unutulmaz bir hediyeye imza atabilirsiniz.

Beyaz ve siyah güller: Siyah ve beyaz kadar birbirini daha iyi tamamlayan ve her yerde müthiş bir uyum sergileyen başka bir renk uyumu bulmak mümkün müdür? Siyah ve beyaz rengini çok seven kadınlar için duru güzelliğin ve masumiyetin temsilcisi olan beyaz güller ile vazgeçilmez aşkın simgesi siyah gülün bir arada kullanıldığı bir çiçek aranjmanı, hayatınızın kadınına kusursuz bir hediye verebilmek için tercih edilebilir.

Turuncu güller: Turuncu gül çok fazla bilinmeyen bir gül rengi olduğundan, ifade ettiği anlam da çok bilinmez. Turuncu güller; heves ve arzı anlamını taşırken, diğer yandan hediye edildiğinde karşı tarafı büyülemeyi hedefler. Özellikle sevgiliye benzersiz bir hediye sunmak isteyen kişiler, farklı olmasından kaynaklı turuncu güllerin etkileyici yönünü kullanmak isterler. Güzelliği ile sizi büyüleyen kadına çiçek hediye etmek istediğinizde, en doğru çiçek tercihi turuncu güller olacaktır.

Pembe güller: Görüntüsü ile kalbinizde taşıdığınız sevginin sıcaklığını hissettiren pembe güller; sahip olduğu tatlılık, mutluluk ve incelik anlamları sayesinde harika bir sevgiliye çiçek hediye seçeneği olarak karşınıza çıkar. Üstelik pembe rengi kadınlar için çok başka bir yere sahiptir. Bu güzel çiçeklerin yaydığı enerjiden yola çıkarak, sevgililer gününde sevgilinizin size yaşattığı bu mutluluğu pembe güller kullanarak ona yaşatmaya ne dersiniz?

Turuncu laleler: Laleler, sahip olduğu görüntü ile alev alev yana bir çiçek görüntüsü yaratır. Sizi yakan aşkınızı yansıtmak için turuncu laleler çok harika bir seçim olacaktır. Turuncu lalelerin ne anlama geldiğini merak edenler için; turuncu laleler hayranlık ve mutluluk anlamına gelir. Sevgiliye çiçek hediye ederek ona olan aşkınızı ve hayranlığınızı somut bir şekle dönüştürmek için turuncu lalelerin zarafetinden faydalanabilirsiniz.

Ayçiçeği: Ayçiçeği, özellikle son yıllarda popüler oluşuyla dikkat çeken bir hediye seçeneğidir. Özellikle farklı bir arayış içerisinde olan kişiler sevgiliye çiçek çeşitleri arasında göz gezdirdiğinde, seçimini bu özgün çiçeklerden yana kullanılır. Ayçiçekleri, sahip olduğu mitolojik öyküsü sayesinde hayranlığı ve romantik duyguları temsil eder. Ayrıca görüntüsü ile sıcaklığı karşı tarafa hissettiren, farklılık ve neşe timsali ayçiçekleri, sevgilinize ‘’Benim güneşim sensin’’ demek için ideal bir tercih olmaya devam eder.

Orkideler: Orkideler, özel günlerde kullanıldığında hayal ettiğiniz o etkiyi yaratma konusunda başarılı olan bitkilerdir. Sıcaklık ve samimiyet duygularını çok başarılı bir şekilde yansıtan bu bitkiler, sevgilinize hediye olarak çiçek almak istediğinizde çok özel ve içten bir hediye olarak kullanılabilir.

Kasımpatı: Kasımpatılar, atın çiçek anlamı ve çekici görünümüne yakışır çok derin bir anlama sahiptir. Özellikle sevgilinize görünüşü ve rengi ile farklı bir arayış içine girdiğinizde bu bitki beklentileriniz karşılar. Turkuaz tonlarında belki de ilk kez göreceğiniz kasımpatılar, sevgilinize eşsiz deniz sahillerini, kıyılarını ve gökyüzünün sonsuzluğunu hatırlatacak şiir tadında bir hediye olabilir. Sevgilinize, her baktığında kendini özel hissettirecek bir çiçek buketi almak istediğinizde kasımpatıların nadide güzelliği sizi bekliyor.

Sevgiliye Çiçek Seçenekleri Ateşgülü Çiçekçi ’de

Sevgiliye çiçek alarak ona ne kadar değer verdiğinizi ve kalbinizdeki özel yerini çok nadide bir yöntem sayesinde gösterebilirsiniz. Birbirinden farklı çiçekler, içinizde beslediğiniz güzel duyguların en naif temsilcisi olarak kullanılmaya devam eder. Çiçeklerin karşı konulmaz güzelliğini kullanmak istediğinizde, çiçek seçimi kadar firma tercihi konusunda da titiz davranmanız gerekir. Kaliteli hizmet veren bir çiçek firması, değer verdiğiniz insanlara sizin adınıza bir çiçek götürdüğünde bu kaliteyi fark ettirir. Dolayısıyla sevgiyi yansıtırken, karşı taraftan beklediğiniz o etkiyi bulabilirsiniz.

Ateşgülü Çiçekçi, bu anlamda her zaman beklenti odaklı bir çalışma prensibine sahip olan profesyonel bir firmadır. Uzun yıllardan bu yana çiçek sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamız, sizin istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eder. Geniş çiçek tasarımlarının yer aldığı Ateşgülü Çiçekçi web sitesine göz attığınızda, her zevke ve her kesime hitap eden birbirinden farklı çiçek modellerini bir arada bulabilirsiniz. Bütçeye uygun cazip fiyat seçeneklerine sahip olan mis kokulu özgün çiçek buketleri, sevgiliye hediye edilebilecek en şık alternatif olarak beklentilerinizi karşılar. Sizde Atelgüşü Çiçekçi kalitesini kullanarak en özel günlerinize kaliteden bir dokunuş yapmak için hemen web sitemizin sevgililer günü çiçekleri kategorisini  ziyaret edebilirsiniz.