45 ürün bulunmuştur.

Sevgililer Günü Çiçekleri

Sevgililer günü çiçekleri, sevgiliye onu ne kadar sevdiğinizi hissettirmek için en güzel fırsat olmaya devam ediyor. Her ne kadar yılın içerisindeki özel günlerde sevgilinizi mutlu etmek için ufak jestler yaparak karşı tarafa beslediğiniz duyguları ifade etseniz bile, hiçbir armağan 14 Şubat Sevgililer gününde hediye edilen çiçek tasarımlarının yarattığı o mükemmel etkiyi veremez. Sevgililer gününde hediye edilen canlı çiçekler, kişiye kendini değerli ve özel hissettirir. Bir özel günü taçlandırmak için bazı insanlar için parfüm, takı, kıyafet ya da saat gibi aksesuarlar ön plana çıksa bile, zarifliğin ve mis kokunun temsilcisi olan çiçeklerden vazgeçmek bazı insanlar için hiç de kolay değildir. Sevgiliye hediye almak denildiğinde zamansız ve klasik bir hediye olan çiçekler iz bırakma konusunda oldukça başarılıdır. Dolayısıyla ne kadar şık bir hediye alınırsa alınsın, yanında sunulan şık ve gösterişli bir çiçek buketi sevgililer gününde aşkınızı perçinlemek için yeterli olabilir.

14 Şubat Özel Çiçekler

Çiçek hediye etmek çok zamansız ve modası geçmeyen bir jest olarak kullanılmaya devam eder. Çok uzun zamanlardan bu yana süregelen bu gelenek, vazgeçilmez bir sevgililer günü hediyesi olmanın yanı sıra göründüğünden daha derin anlamlar ifade eder. 14 Şubat’ın anlam ve önemine uygun zarafet ve narinliğe sahip olan birbirinden güzel çiçeklerle değer verdiğiniz insanların kalbini yeniden kazanabilirsiniz. Sevgilinize ya da eşinize karşı hissettiğiniz gerçek duyguları en şeffaf haliyle yansıtacak olan canlı sevgililer günü çiçeklerini sizler için sıraladık:

Gül Buketi

Sevgililer günü çiçeklerini listelemek gerektiğinde, ilk sırayı renk ve kokusuyla benzersiz olan kırmızı gül buketinin alması son derece normaldir. Yapılan bazı araştırmalar, insanların %51’inin Sevgililer gününde özel çiçek seçimi sırasında kırmızı gül buketlerine yöneldiğini gösterir. Aşkın, sevginin ve tutkunun en güzel temsilcisi olan kırmızı güller kokusu ve görünümü ile baş döndürür. Dolayısıyla sevgililer gününde hangi çiçeği alması gerektiği konusunda kararsız kalan kişiler için, bu eşsiz çiçek tasarımları bir cevap niteliğindedir. Elbette bu özel günde güllerin narinliğini kullanmak isteyen kişiler için renk seçeneği kırmızı ile sınırlı değildir. Henüz flört aşamasında olan biri için, sevgililer gününde pembe gülleri kullanarak içinde beslediğini duygu ve hislerin saflığını yansıtmak doğru bir seçim olacaktır. Ayrıca sevgililer gününde evlenme teklifi etmek isteyenler için beyaz gül buketi olmazsa olmazdır. Dünyada 50’den fazla gül çeşidi olduğunu göz önünde bulundurmak gerektiğinde, her insanı mutlu edebilecek ve sevgililer gününü unutulmaz kılacak bir çiçek tasarımına ulaşmanın mümkün olduğu söylenebilir. Bu noktada önemli olan sizin karşınızdaki insanın çiçek zevkini bilmeniz ve ona uygun bir seçim yapmanızdır.

Zambak

Zambaklar pembe, beyaz ve kırmızı renkleriyle dikkat çeken çiçekler olarak bilinir. Bu renk seçenekleriyle zarafetin bir simgesi olan mis kokulu zambaklar, sevgililer gününde çok başarılı bir alternatif olarak karşınıza çıkar. Özellikle her şeyi çok kolay beğenmeyen ve ayrıcalıklı tasarımlardan hoşlanan kişiler için zambaklar harika bir seçenektir.

Orkide

Her ne kadar 14 Şubat sevgililer günü denildiğinde ilk akla gelen çiçek modelleri güller olsa bile, en az güller kadar etkileyici olan bir diğer çiçek orkidelerdir. Orkideler de tıpkı güller gibi çok uzun yıllardan bu yana aşkın ve sevginin sembol çiçeği olarak kullanılır. Baş döndürücü, narin ve egzotik güzelliğe sahip olan orkideler, birçok farklı renk tasarımı ile sevdiklerinizle ikili ilişkilerinizi güçlendirmenizi sağlar. Evrensel olarak güzelliğiyle herkesi etkilemeyi başaran mor orkideler, bu özel günde eşine ve sevgilisine çiçek hediye etmek isteyenlerin kurtarıcısıdır.

Ayçiçeği

Sevdiğiniz insana onu ne kadar önemsediğinizi ve ne kadar çok değer verdiğinizi samimi bir ayçiçeği buketi ile göstermek mümkündür. Sevgililer günü için çiçek arayışına girip, klişe seçimlerden uzak durmak isteyenler için gören herkesin içine adeta bir güneş gibi doğan ayçiçeği buketlerini tercih eder. Her ne kadar ayçiçekleri çok romantik bir çiçek olarak kabul edilmese bile, pozitif ve moral veren bir çiçek tercihi yapmak isteyenler için olmazsa olmazdır. Ayrıca küs olduğunuz sevgilinizle sevgililer günü gibi özel bir günde barışmak ve yola devam edebilmek için, alınan hediyenin yanında bir gülümsemeye sebep olabilmek için neşeli bir ayçiçeği buketi oluşturabilirsiniz.

Lale

Gösteriş ve dikkat çekici bir görüntüden daha fazlasını temsil eden çiçek buketleri, her zaman çok da şaşalı olmak zorunda değildir. Sadeliği ve zarif görünümü ile duru bir güzelliğin simgesi olarak sevgililer gününde âşık olduğunuz insana verilebilecek çiçeklerin başında gelir. Özellikle geleneksel zevkleri olan ve bu zevklerle kalitesini ispat etmeyi başaran eşler için şık bir şekilde hazırlanmış olan lale buketi, çok cazip bir hediye seçeneği olarak sevgililer gününe imza atar. Laleler hayal edilebilen her türlü renk seçeneği ile aslında çok geniş bir kitleye hitap eder. Bundan dolayı eşinizin benzersiz kişiliği ile müthiş bir uyum oluşturan renklere sahip lale seçeneğini bulmak çok kolaydır.

Karanfil

Karanfiller zamansız olmasından kaynaklı sevgililer günü çiçekleri sıralamasında güllerden sonra en popüler çiçekler olmayı sağlamıştır. Bu fırfırlı karanfil çiçeklerini sipariş ederek, bütçe dostu fiyat aralıklarında feminen görünümleriyle her geçen gün bulunduğu yeri korumaya devam eder. Özellikle daha yeni başlayan ilişkiler için çok ideal bir seçim olarak görünen karanfiller, hayranlık duygusunu ön plana çıkardığı için ciddiyeti tam olarak netleşmemiş dönemlerde uygun bir tercihtir. Beyaz, pembe, kırmızı gibi birçok farklı seçeneği bir arada bulunduran karanfillerle sevgililer gününde ince ruhunuzu ortaya koyabilirsiniz.

Papatya

Her an neşeli ve yüzünüzü her buluşmada güldürmeyi başaran sevgiliniz için sevgililer gününde neşe dolu bir papatya buketi ile ödüllendirmek mümkündür. Her ne kadar sıradan bir çiçek gibi görünse bile, papatyalar aslında sevgililer gününde hayatınızdaki özel insana hediye edildiğinde samimiyetin, yakınlığın ve eşler arasında uzun yıllara dayanan samimi dostluğun simgesi haline gelir. Ayrıca tatsız bir ayrılık sürecinden geçen bir arkadaşınızı, onun için aksi bir durumda işkence olabilecek bu özel günde yalnız bırakmamak için bir papatya buketi ile mutlu edebilirsiniz.

Kasımpatı

Sevincin ve iyimser duyguların temsilci çiçeği olan kasımpatılar, sevgililer günü çiçekleri listesinde çok zarif bir alternatif olarak karşınıza çıkar. İncecik dalları ve narin çiçek kısımlarıyla güzelliğini ortaya koyan bu çiçekler, beyaz renk seçeneği ön plana çıkarıldığında mükemmeliyeti temsil eder. Eşinize ya da sevgilinize karşı beslediğiniz tutkuyu ifade etmek için kırmızı kasımpatı buketlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca açılmaya cesaret edemediğiniz flörtünüze sarı kasımpatları kullanarak içinizde beslediğiniz duyguları ortaya koyabilirsiniz.

Sevgililer Günü Çiçekleri Ateşgülü Çiçekçi ’de

Canlı çiçekleri gittiği her yerin enerjisini yükseltirken özel günlerde olmazsa olmaz hediyeler olarak kullanılmaya devam eder. Uzun yıllardan beri çiçek gönderimi ile özel anlarda bizzat sevdiklerinin yanında olamayan kişiler, çiçekler sayesinde varlığını hatırlatma imkânı yakalar. Bu noktada canlı çiçek tasarımlarının yer aldığı firma seçimi konusunda titiz davranmak çok önemlidir. Çiçeklerin uyandırdığı güzel hisler, bu sektörde rekabetin artmasına neden olduğundan zaman zaman kalitenin düşmesine neden olabilir.

Ateşgülü Çiçekçi, bu noktada üst düzey kalite standartlarında hizmet anlayışını bulabileceğiniz son derece nitelikli bir firma olarak sektörde farkını ortaya koyar. Geniş çiçek tasarımlarının yer aldığı sevgililer günü çiçekleri yelpazesine göz atarak, en özel günlerde sevgilinize ona ne kadar değer verdiğinizi zarif bir yöntemle ispat edebilirsiniz.

Firmamız için öncelikli olan özel günlerinize en kaliteli çiçek modelleriyle eşlik etmek olduğundan, özgün çiçek aranjmanları ile unutulmaz jestlere imza atmanızı sağlıyoruz. Sevdiklerinize beklemedikleri anlarda mis kokulu çiçeklerle sürpriz yaparak, ne kadar ince düşünceli bir insan olduğunuzu ortaya koyabilirsiniz. Siparişinizin üzerine eklediğiniz romantik bir not, siparişinizi kişiselleştirirken diğer yandan karşı tarafı gerçek anlamda düşündüğünüzü gösterir. Her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam eden Ateşgülü Çiçekçi için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Sizde değer verdiğiniz insanların yüzünde oluşan kocaman bir gülümsemenin sebebi olmak ve özel günlerde kocaman bir çiçek buketinin gölgesinde mutluluk saçmak için web sitemizi ziyaret edebilir, Ateşgülü Çiçekçi ile kolay ve kaliteli hizmet anlayışını deneyimleyebilirsiniz.