30 ürün bulundu.

Sevgililer Günü Çiçekleri

Çiftler için yılın en önemli günlerinden biri olan sevgililer günü elbette çiçeklerle bambaşka bir güzellik kazanıyor. Bu yüzden çiftler için özel olarak dizayn ettiğimiz tüm sevgililer günü çiçeklerini bu kategoride beğeniye sunuyoruz. En özel çiçek türleri ile hazırladığımız bu tasarımlar buram buram romantizm kokuyor. Sevginizi sizin adınıza anlatacak olan özel çiçek aranjmanlarına hemen göz atın.

İtina ile hazırladığımız sevgililer günü çiçeklerinde olabildiğince farklı çiçek çeşitlerini kullanmaya özen gösterdik. Elbette aşk ve sevgi dendiğinde akla ilk gelen çiçek kırmızı güller oluyor. Kırmızı güllerle pek çok farklı aranjman hazırlayarak beğeniye sunuyoruz. Bununla birlikte farklı çiçeklere de yer verdiğimiz aranjmanlar ile farklı isteklere de yanıt oluyoruz.

Sevgililer Gününe Özel Romantik Çiçek Aranjmanları

Dilerseniz sevgilinize sevgililer günü çiçek sepeti çeşitlerinden birini seçerek de yollayabilirsiniz. Kucak dolusu çiçek almak eşinizi ya da sevgilinizi mutlu edecektir. Ayrıca güller ve mevsim çiçeklerini bir arada kullandığımız estetik görünümlü şık çiçek çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Bu arada sevgililer günü çiçek siparişi vermek için mutlaka 14 şubatın gelmesini beklemeniz gerekmiyor.

Daha erken bir tarihte de siparişinizi bize ulaştırabilir ve teslimatın sevgililer gününde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Saksı çiçekleri de sevgililer günü için çiçek seçenekleri arasında yer alıyor. Bu özel günde daha farklı bir çiçek sunmak isteyenlerin imdadına yetişecek olan tasarımlar beklentilerinizi de en üst düzeyde karşılayacak. Çünkü hoş bir hatıraya dönüşecek.

Sevgililere Özel Saksı Çiçeği Çeşitleri

Çiftler için dizayn edilen özel çiçek tasarımları arasında orkideler de yer alıyor. Her durumda gönderime uygun olan bu özel çiçekler tek dal ya da çift dal olarak tercih edilebilir. Sizlere kategorimiz içerisinde en canlı orkide çeşitlerini sunuyoruz. Bu sayede seçtiğiniz çiçek muazzam görünümü ile etkileyici olacak.

 

Elbette sevgililer gününe uygun çiçekler gül ve orkide ile sınırlı değil. Farklı çiçek çeşitleri ile de özel aranjmanlar hazırladığımızı bilmenizi isteriz. Kategori içerisinde yer alan tüm seçeneklere göz atmadan sakın karar vermeyin. Sevgilinize ya da eşinize en özel çiçeği göndermeniz için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. 

Telefon
Whatsapp
Sipariş Takip
Giriş Yap