Şakayık El Buketi

Şakayık çiçek aleminin en şık zarif parçalarından biridir çeşitli renkleri ve göz alıcı güzelliği ile oldukça gösterişli bir çiçektir. En özel ithal avrupa çiçekleri luxury dizayn tasarım sanatımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Mevsiminin en taze çiçekleri günlük temin edilir siparişleriniz gün içerisinde teslim edilir.

Çiçek buketi sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Özel gününüzü anlamlı kılmak için itinayla hazırlanan çiçek buketlerinden etkilenmeyen herhangi birini tanıyor musunuz? Çiçek buketleri sevdiklerinize her an onlar hatırladığınızı, kıymet verdiğinizi göstermenin en güzel yoludur.

Sıradan günleri bile anlamlandırmanın en şık yolu habersiz şekilde çiçek göndermekten geçiyor. İfade edemediğiniz, açıklayamadığınız, çekindiğiniz tüm hisleri anlatmanın bundan güzel bir yolu yoktur. Şık bir şekilde hazırlanan, özellikle özel günlerin vazgeçilmez hediyesi olan mis kokulu çiçek buketleri, renkleriyle ve tazelikleriyle hala en fazla tercih edilen hediye çeşidi olmayı ilk günkü gibi başarıyor.

Hediye göndermek bazıları için sanıldığından daha zor olabilmektedir. Çok fazla hediye çeşidi arasından en uygun olanı seçmek, sahibine ulaştırmak zaman kaybetmenize sebep olabilir. Özellikle ne göndereceğine asla karar veremeyenler için çiçek sipariş etmek, mis kokulu çiçeklerin naif duruşundan faydalanmak oldukça zekice bir adımdır. 

Her geçen gün gelişen ve değişen teknoloji sayesinde, oturduğunuz yerden hiç kalkmadan, sadece telefon ve bilgisayar aracılığıyla dakikalar içinde tek bir tıkla çiçek siparişi oluşturabilirsiniz. İşte sevdiklerinizin ruhunda tatlı bir hatıra bırakmak, gönül almak bu kadar kolaydır.

  • Malzemeler 15 adet şakayık 8 adet gül buket
  • Ürün Kodu 2512
Siparişi Oluşturun!
5000 ,00 TL (KDV dahil)
Yorum Yazın
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!