Aranjmanlar

Bloom Seramik Vazoda Aranjman
2065
,00
KDV Dahil
Bella Modern Aranjman
2679
,99
KDV Dahil
Mila Tasarım Vazoda Aranjman
1399
,00
KDV Dahil
1249
,00
KDV Dahil
Purple Seramik Vazo Aranjman
1475
,00
KDV Dahil
cam kasede lilyum arajmanı
1770
,00
KDV Dahil
1770
,00
KDV Dahil
Safran Seramik Vazo Aranjman
2065
,00
KDV Dahil
Elisa Soft Vazo Aranjman
1770
,00
KDV Dahil
Happy Sun Aranjmanı
2479
,99
KDV Dahil
Pink Dizayn
2655
,00
KDV Dahil
Konfeti Renkli Mevsim Çiçekleri Aranjmanı
2065
,00
KDV Dahil
2065
,00
KDV Dahil
Flower Garden Vazo Aranjmanı
2360
,00
KDV Dahil
Queen Vazo Aranjman
1770
,00
KDV Dahil
Sole Kadeh Vazo Aranjman
2655
,00
KDV Dahil
Mor Büyü Vazo Aranjmanı
2380
,00
KDV Dahil
Roxy Pink Flowers
2135
,99
KDV Dahil
RÜYA
2360
,00
KDV Dahil
Emma Soft Konsept Aranjman
2360
,00
KDV Dahil
Seramik Vazoda Beyaz Güller
2950
,00
KDV Dahil
ANASTASİA
2596
,00
KDV Dahil
TURUNCU
2530
,00
KDV Dahil
Yellow Modern Kadeh Aranjman
2950
,00
KDV Dahil
Nature Luxe Aranjman
2242
,00
KDV Dahil
Diana Beyaz Vazo Aranjman
2250
,00
KDV Dahil
Pastel Ton
1475
,00
KDV Dahil
Günbatımı
2065
,00
KDV Dahil
Kabak Aranjman
Tükendi!
Kadehte Soft Aranjman
2360
,00
KDV Dahil
Ladies Seramik Vazo Aranjman
2124
,00
KDV Dahil
BEYAZ ARANJMAN
2065
,00
KDV Dahil
FLOWER ART
2655
,00
KDV Dahil
Sweet Cam Tabakta Aranjman
2065
,00
KDV Dahil
Gold White
2999
,00
KDV Dahil
2600
,00
KDV Dahil
KARMA
2596
,00
KDV Dahil
Orange Vazo Aranjman
3540
,00
KDV Dahil
Etiler
3245
,00
KDV Dahil
AHESTE
2799
,00
KDV Dahil
Violet Tasarım Aranjman
2478
,00
KDV Dahil
Elizabeth Vazoda Aranjman
2065
,00
KDV Dahil
Siyah Kadeh Modern Aranjman
3250
,00
KDV Dahil
Pastel Dream Vazoda Aranjman
2065
,00
KDV Dahil
Pink Lale
2006
,00
KDV Dahil
PEMBE GÜL ARAJMANI
2065
,00
KDV Dahil
Sonbahar Esintisi
2360
,00
KDV Dahil
Harmoni
5900
,00
KDV Dahil
Modern Lila Konsept Aranjman
2360
,00
KDV Dahil
Modern Aranjman
2360
,00
KDV Dahil
White Beyaz Gül Aranjmanı
3245
,00
KDV Dahil
Somon Gül Konsept Aranjman
2360
,00
KDV Dahil
Antoryum
3245
,00
KDV Dahil
Seramik Kadehte Pembe Gül
2655
,00
KDV Dahil
Cam Fanusta Arajman
1475
,00
KDV Dahil
BEYAZ GÜL ARAJMANI
1770
,00
KDV Dahil

Özel günlerde sevdiklerimizi mutlu etmek, kendimizi ise şımartmak isteriz. Bunun en kolay yolu ise hediye armağan etmektir. Hediye armağan etmek, sevdiklerimize ne kadar değerli olduklarını hatırlatan ve onların mutluluğuna vesile olan en güzel yoldur. Fakat kimi zaman hediye armağan etmek yetmez. Onlara daha anlamlı daha canlı bir şeyler vermek isteriz. İşte burada da karşımıza çiçekler çıkar.

Bitkiler ve çiçekler rengarenk görüntüsüyle, taşıdığı anlamlara en çok tercih edilen hediyelerdir. Her çiçeğin ve bitkinin kendi anlamı ve tarzı vardır. Örneğin kırmızı gül aşkı temsil ederken beyaz gül masumluğu sembol eder. Sümbül kokusuyla ve rengiyle insanları cezbederken para ağacı aurasıyla ortamı ele geçirir. Yani her çiçek ve bitki farklı anlamlar farklı güzellikler sunar.

Çiçekler, sevdiklerinize sürpriz yapmak ve onları mutlu etmek istediğinizde armağan edebileceğiniz en doğru şeylerdir. Bunu ister vazo çiçek ister canlı çiçek isterseniz de çiçek buketleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiklerinizin zevkine ve hoşlandığı kokulara göre farklı çiçekler tercih edebilirsiniz. Eğer sevdiğiniz kişilerin ne tür çiçeklerden hoşlandığını bilmiyorsanız klasik herkesin beğendiği çiçekler üzerine gidebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de kırmızı güldür. 

Kırmızı gül, aşkın temsilcisi ve tutkunun maddeleşmiş halidir. Ortama farklı bir sinerji katar. Kişiler arasında çekim oluşturur. Kırmızı gülü özellikle sevgilinize, eşinize veya flörtünüze armağan edebilirsiniz. Kimi inanışlara göre kırmızı gülün vazo ya da buket içerisinde kaç adet olduğunun farklı anlamları vardır. Eğer siz de böyle detaylara önem veriyorsanız bu noktaya dikkat edebilirsiniz. Kırmızı gül özellikle buket içerisinde çok şık ve iddialı bir görünüme sahiptir. Farklı çiçek kombinasyonlarıyla da birleştirilen kırmızı gül seçeneklerinizin arasında mutlaka olmalıdır.

Farklı Çiçek Hediyesi Arayanlara Aranjmanlar!

Çiçek hediye etmenin ne kadar ince bir davranış olduğu kesin. Çiçekler, renklerinden türlerine kadar hatta kaç adet olduklarına kadar hep bir anlam ifade ederler. Onlara bu denli anlam yükleyen bizler, özel günlerimizin onlar ile taçlandırılmasından hoşnut oluruz. Bundan ötürü çiçek hediye etmek evrensel bir boyut almış; her özel günde insanlar ırk, din, kültür fark etmeksizin birbirine çiçek armağan ederler. 

Çiçek hediye etmek zamanla farklı değişimlere uğramış, yeni boyutlar kazanmıştır. Eskiden sadece buket halinde hediye edilen çiçeklere; çikolatalar, ayıcıklar, balonlar gibi yan süsler eklemiştir. Artık özel günlerde çiçek almayı düşünenler mutlaka ayıcıklı çiçeklere ya da çikolatalı balonlu çiçeklere göz atmakta. Çünkü çiçek kendi başına çiğ kalmış ve zamanla yetersiz görünmüştür. 

Sevdiklerinizin doğum günlerinde, yıldönümlerinde, evliliğinde,  ilk iş günlerinde, yeni bebek doğduğunda ya da diğer önemli günlerinde onları mutlu etmek isterseniz çiçek hediyelerine göz atabilirsiniz. Fakat bu hediyeler size yeterli gelmiyorsa; daha modern daha özenli  ve daha zengin duran bir hediye arıyorsanız çiçek aranjmanlar arasından seçim yapmanızı öneririz. 

Çiçek aranjmanlarından sevdiklerinize hediye etmek onları normal bir hediyeyle mutlu etmekten daha farklı olacaktır. Özel kutularda hazırlanan çiçek aranjman siparişi; diğer çiçeklere nazaran daha az hasar görür, daha uzun ömürlü olur ve daha estetik durur.  Eğer sevdiğiniz kişi güllerden hoşlanıyorsa onlara gül aranjmanlarından hediye edebilirsiniz.  Gül aranjmanlarımız, özenle seçilmiş bitkilerin yeşiliyle gülün kırmızısıyla ahenk oluşturur. Sadece kırmızı gül de değil. İstediğiniz her renkteki gülü aranjmanlarımızda hayal edebilirsiniz. 

Pembe güllerin yeşil bitkilerle ve beyaz gül ile oluşturduğu estetik görüntüyü aranjmanlarımızda görebilirsiniz. Aranjmanlarımız herkesin zevkine hitap edecek, her renkte yoğunlaşılmış fazla çeşitte ve apayrı bir özende hazırlanmaktadır. Kutuda aranjman tercih edebileceğiniz gibi vazodaki aranjmanlara da göz atabilirsiniz. 

Kutu ve Vazo Aranjmanlarla Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Çiçek aranjman modelleri hayatımızın her alanında bizlere eşlik eder: doğum günlerinde, düğünlerde, evlilik yıldönümlerinde, nişanlarda, sözlerde, doğum sonrasında… Rengarenk çiçekler ve güllerin  bir araya gelmesiyle oluşan ahenk, aranjmanların temelini oluşturur. İstenilen şekilde kutuda oluşturulan aranjmanlarımız genellikle; kalp, dikdörtgen, kare, altıgen ve sekizgen kutularda tercihe edilir. Güzel çiçek ve bitkilerin bir araya geldiği aranjmanlar arasından sizin ve sevdiklerinizin zevkine hitap edecek seçenek mutlaka bulunmaktadır. 

Sitemizde yer alan aranjmanlar sizler ve sevdikleriniz için özel hazırlanmıştır. Hiçbir yerde bulamayacağınız  çiçek kombinasyonlarını sizler için en uygun fiyatta en kaliteli şekilde sunduk. Aranjman fiyatları ve kalitesini doğru orantıda tutarak canlı ve ulaşılabilir hediyeler ortaya çıkardık. Siz de bu hediyelere sahip olmak ya da sevdiklerinize bu hediyelerden armağan etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek. 

Farklı Tasarıma Sahip Aranjmanlar İle Hediyede Sıradanlıktan Kurtulun

Hep aynı hediyelerin hediye edilmesinden sıkıldıysanız artık farklılık arayışındaysanız endişelenmenize gerek yok! Sitemizde sizler için tasarlanmış marjinal onlarca tasarım bulunmakta. Bu tasarımlarımız arasında en çok ilgi görenleri birlikte inceleyelim. İlk olarak çikolatalı aranjmanları ele alalım. 

Leziz çikolataların, birbirinden güzel aranjmanlarla buluştuğunu hayal edebilir misiniz? Rengarenk mevsim çiçekleriyle hazırladığımız aranjmanlar ister kutu konseptiyle ister farklı tasarım konseptlerde çikolata ile buluşarak, sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçimi haline geliyor.

Teraryumları da farklı tasarım çiçekler arasında ele alabiliriz. Sevdikleriniz için hem uzun ömürlü hem de oldukça şık bir hediye olacaktır. Bir çok teraryum çeşidi ile sizlere bu konuda sayfamızda kolaylıklar sağlıyoruz.

Çiçek Aranjman Siparişi İle Sevdiklerinize Sürpriz Yapın

Eğer hala sevdiklerinize ne hediye alacağınızı bulamadıysanız çiçek aranjman modellerimize, çiçek buketlerimize ve vazo çiçeklerimize göz atabilirsiniz. Pek çok modelin bulunduğu sitemizde her bütçeye uygun ve her zevke hitap eden ürünler yer almakta. Yapmanız gereken tek şey hediyenizi seçip beklemek. 

Ateşgülü  Çiçek olarak müşterilerimize aynı gün kargo imkanı sunmaktayız. Bu sayede tercih edilen hediyeyi ve çiçeği aynı gün teslimat ile sevdiklerinize ulaştırmaktayız. Sizler beğendiğiniz çiçekleri sipariş ettikten sonra arkanıza yaslanıp gönül rahatlığıyla bekleyebilirsiniz. Taze ve canlı çiçek teminatıyla sizlere en hızlı ve en özenli hizmeti sunmaktayız.

Çiçeklerimiz ve aranjmanlarımız hakkında aklınıza takılan bir nokta varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çiçeklerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Sevdiklerinizi mutlu etmek, onlara özel olduklarını hatırlatmak ve değer verdiğinizi hissettirmek istiyorsanız Ateşgülü Çiçek olarak hazırladığımız tasarımlara göz atabilirsiniz. Ateşgülü Çiçek olarak yıllardır engin tecrübelerimizle ve kaliteli özgün tasarımlarımızla sevdiklerimize hizmet sunmaktayız. Siz de bize katılmak bizim ürünlerimizle sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz!