16 ürün bulunmuştur.

Söz & Nişan Çiçekleri

Evliliğe atılan ilk resmi adım olan söz ve nişan çiçeği nasıl seçilir sorusu, bu müesseseye ilk adımı atan gelin ve damat adaylarının en merak ettiği ve heyecanlandığı konular arasında yer alır. Kimi zaman açık hava da kimi zaman salon ortamında gerçekleşen nişan ve söz gibi özel günlerinizde birbirinden güzel ve farklı çiçekleri tercih edebilirsiniz. Bahsi geçen bu güzel çiçekler, nişan buketi ve söz çiçeği olarak en özel gününüze eşsiz bir anlam katar.

Söz ve nişan çiçek aranjmanları seçerken aslında dikkat edilmesi gereken birden fazla önemli detay vardır. Nişan çiçek modelleri, nişan sırasında sadece gelinin elinde tuttuğu bir çiçekten ibaret olmadığından, gelin makyajı başta olmak üzere kıyafet ve organizasyona kadar birçok detay ile uyum içerisinde olması oldukça önemlidir. Bu kriterler göz önünde bulundurulması gerektiğinde, ilk olarak tercih edilen çiçekleri nişan elbisesinin rengine uyumlu seçenekler arasında tercih etmek gerekir.

Eğer nişan merasimi için daha dikkat çekici bir nişan elbisesi hayal ediyorsanız, elbisede yer alan abartılı detaylar ile çiçeğin dikkat çekici renklerinin birbirini boğması kaçınılmaz olacaktır. Bu yüzden abartılı bir nişan kıyafetine daha çok sadece çiçek siparişini vermeniz tavsiye edilir. Bu şekilde ilgi çeken bir nişan elbisesi için top şeklinde olan bir nişan çiçek buketi tercih edebilirsiniz. Ancak sade ve şık bir elbise tercih etmek istiyorsanız, nişanda gösterişli ve oldukça dikkat çekici olan güzel çiçeklere yer verebilirsiniz. Bu gibi zarif kıyafetler için sarkan formada hazırlana orkide buketleri son derece uygun bir seçim olacaktır.

Bununla birlikte makyajda ağırlıklı olarak kullanılan renk tonu, tercih edilen nişan çiçeği ile uyum içerisinde olduğunda ilgi çeken bir ambiyans yaratmak mümkün olacaktır. Çok daha güzel bir tablo yaratmak için en ince ayrıntıların bile göz önünde bulundurulması, hayal ettiğiniz söz ve nişana imza atmanızı sağlar. Makyaj için kırmızı ruj tercih edildiğinde, kırmızı ve yeşil tonlu ya da sadece kırmızı güllerin olduğu bir nişan çiçeği tercih edebilirsiniz. Ancak daha çok toprak tonlarının hâkim olduğu bir makyaj konsepti oluşturduğunuzda, seçilen çiçek buketinin daha yumuşak geçişli ve pastel tonlu olması doğru olacaktır. Beğenilen çiçek modelleri, saman ya da hasır iplerle, nişan kıyafetinin kumaşında bir parça tül ile sarıldığında çok daha uyumlu olabilirsiniz.

Nişan ve söz organizasyonunda konsept rengi, bu güzel günü renklendirmek için çiçek buketi seçmek gerektiğinde çok önemli bir rol oynar. Gelin adayı bütün zarafeti ile nişanda boy gösterirken, ortamı renklendiren çiçeklerle uyum içerisinde olması gerekir. Günün her detayının aynı çiçek konsepti kullanılarak donatılan bir nişan mekânı yaratmak, çok şık bir detay olmanın yanı sıra fotoğraf çekimlerinde daha uyumlu bir görünüm yaratmak açısından olmazsa olmazdır. Nişan çiçeği söz konusu olduğunda, tüm kriterleri bir bütün içerisinde değerlendirmek oldukça önemlidir. Masada yer alan vazolu nişan çiçeğinden gelin buketine kadar her detay birbirine uygun bir enerji içerisinde olmalıdır.

Söz ve Nişan Çiçeği Nasıl Seçilmelidir?

Nişan ve söz çiçekleri söz konusu olduğunda her zevke uygun birçok tercih edilebilecek seçenek bulmak mümkündür. Bu gibi özel günlerde en sık tercih edilen çiçek alternatifleri ise her zaman için farklı renk tonlarında hazırlanan şık gül buketleridir. Beyaz, kırmızı, pembe, mavi ya da somon rengi güller nişan ve söz merasimlerinde çok sık tercih edilen güller arasında yer alır. Nişan buketleri için güller genellikle tek renk bir şekilde buket haline getirilse bile, birbiriyle eşsiz bir ahenk içerisinde durabilen iki renk gülden oluşan çiçekler ile şık bir buket oluşturmak da mümkündür.

Nişan çiçeği olarak değerlendirilebilen çiçek çeşitleri ise şu şekilde sıralanabilir: Lilyum, lale, şakayık, nergis, sümbül, kasımpatı, şebboy ve lavantadır.

Hayatınızın aşkını bulduğunuzda, bir ömrü onunla geçirmek için söz vermek amacıyla düzenlenen söz ve nişan merasimlerinde en güzel çiçeklerin eşlik etmesini isteyebilirsiniz. Söz ve nişan törenlerine şık görünümü sayesinde imza atan mis kokulu çiçekler, gören misafirleri mest edebilecek bir güzelliğe sahiptir. Ateşgülü Çiçekçiliğin söz ve nişan çiçekleri kategorisine göz attığınızda, birçok farklı çiçek buketi ve aranjmanı dilediğiniz şekilde sipariş verebilme imkânı yakalayabilirsiniz.

Bulunduğu ortama yaydığı yoğun ve güzel kokuları ile bu çiçekler mevsimin en güzel renklerini yansıtırken, diğer yandan da bahar havasını evlerinize taşımaya devam eder. Ayrıca dilerseniz sevdiğiniz insana bu özel günün bir nişanesi olması için romantik bir buket de hediye edebilirsiniz. Pembenin en güzel tonları ve baharın eşsiz renklerinin yer aldığı son derece şık bir görüntü yaratan romantik nişan buketleri, en sert görünümlü insanların bile kalbini yumuşatmayı başarabilir. Seçenekler arasında en fazla ilgi gören orkideler, söz ve nişan törenlerinin olmazsa olmazı olarak beğeni kazanır. Farklı renk seçeneklerinde, mis kokulu orkidelerin özenli bir şekilde hazırlandığı buket çeşitleri hem söz hem de nişan törenleri için çok uygun bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

Gelin ve damat adayları için düğüne kadar olması gereken sürecin her bir detayı çok önemli ve özeldir. Dolayısıyla her detay için ince ince düşünerek ve zevklerine en uygun tercihler yapar yaşamları boyunca unutamadıkları bir özel gün hayal ederler. Bu birlikteliğin ilk adımı olan söz ve nişan törenlerinde mekânı çiçeklerin güzelliğinden ve müthiş enerjisinden mahrum etmek bu nedenle doğru değildir. En şık ve en güzel nişan çiçeği modelleri ile mekânı estetik bir görüntü kazandırmak günümüzde çeşitli çiçek alternatifleri sayesinde mümkündür. Yapmanız gereken sadece Ateşgülü web sitesinde yer alan söz ve nişan çiçeği modelleri arasından beğendiğiniz çiçekleri seçmek ve sipariş oluşturmaktır. Ayrıca en şık masa çiçeği modelleri de seçenekler arasında yer alırken, firmamızda sizleri bekler. Özenle hazırlanan şık ve modern nişan çiçeği tasarımları, birden bire ortamın havasını değiştirecektir. Aynı zamanda mekanın dekorasyonunu tamamlamak amacıyla da bu şık çiçek modellerinden faydalanabilirsiniz.

Nişan ve söz merasimlerinde tercih edilen çiçekler, buket formunda da tercih edilmek için uygundur. Vazoya konularak nişan ortamını güzelleştiren bu seçenekler, farklı çiçek modelleri kullanılarak buket haline getirilir. Mevsimin en taze ve en canlı renklerine sahip olan çiçek tasarımları, seçenekler arasında en fazla rağbet edilen nişan çiçekleri olarak karşınıza çıkar. Canlı renk tonu ile iddialı ve gösterişli bir duruş sergilenen bu çiçekler, zevkinize göre aranjman haline getirildiğinde tatmin edici bir nişan törenine şahitlik eder.

Şık ve Modern Nişan Çiçeği Tasarımları Ateşgülü Çiçekçi ’de

Söz ve nişan törenlerinin her detayı, gelin ve damat adayının zevkine uygun şekilde dizayn edilmelidir. Dolayısıyla çiçek aranjmanı seçimi de bu yüzden gelin ve damadın zevkine ve seçtiği konsept tarzına uygun olmalıdır. Bu anlamda beklentilerinizi karşılayan birçok çiçek modelini sizlere sunan Ateşgülü Çiçekçi’de özenli bir şekilde hazırlanan buket çeşitleri arasında söz ve nişan çiçeği olarak tercih edilen birçok model seçeneği bulmak mümkündür. Hazırlanan bu şık tasarımlarla söz ve nişan merasimlerine renk katarken, diğer yandan mis kokusu ve canlı renkleriyle ortamın havasını birden bire değiştirebilme imkânı yakalayabilirsiniz. Söz ve nişan çiçeklerinin biraz gösterişli olmasını beklemek son derece normal bir durumdur. Ateşgülü Çiçekçi’nin web sitesinde yer alan etkileyici ve gösterişli çiçek tasarımlarına yönelmek unutulmaz ve iz bırakan bir özel gün yaşamanızı sağlar.

Firma olarak duruşu ile göz kamaştıran, kokusu ile baş döndüren çiçek tasarımlarını çok geniş bir yelpazede sizlere sunmaya devam ediyoruz. Özel günlerde çiçek seçimi yaparken firma seçimi konusunda titiz davranmak kalite bakımından beklentileri karşılayan çiçek aranjmanlarına sahip olmak açısından son derece önemlidir. Aksi takdirde mutlu bir evliliğe ilk adımı atarken, hayal ettiğiniz o konsepte uygun çiçeklere sahip olmak oldukça zorlanabilir.

Ateşgülü Çiçekçi, bu anlamda beklentilerinizi karşılayan üst düzey kalite standartlarında çiçek tasarımlarına imza atan son derece profesyonel bir firma olarak karşınıza çıkar. Özel günlerinize şık ve eşsiz ve narin bir imza atarak mis kokulu çiçeklerin zarafetini kendi adınıza avantaja çevirmek istediğinizde firmamızın her zevke hitap eden çiçek modelleri sizleri beklemeye devam eder.

Firma olarak önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olduğundan, birbirinden güzel çiçekleri çok şık ve özel tasarımlar halinde sizlere sunmaya devam ediyoruz. En özel günlerinizde değer verdiğiniz insanları bir canlı çiçeğin gösterişli ve aynı zamanda zarif özelliğinden faydalanarak mutlu etmek ve bu sayede çiçek zevkinizi ortaya koymak için bu güzel bitkilerden yararlanmak, Ateşgülü Çiçekçi ile artık çok daha kolaydır. Canlı ve mis gibi kokan taze çiçeklere kaliteli bir dokunuş yapmak için Ateşgülü Çiçekçi her zaman en doğru adres olmaya devam ediyor.