Hakkımızda

Ateşgülü çiçek sanatı ailesi olarak ; 25 yıllık deneyim ve birçok kurumsal firmaya hizmet vermekte olan Ateşgülü çiçekçilik köklü geçmişi ve tecrübesi ile hayal ettiklerinizi yıllardır verdiği emek ve deneyimli ustalarıyla çiçeğe dökmektedir.

Prensip olarak "herzaman daha iyisi" sözünü benimsemiş ve size daha iyisini sunmak için her daim yenilikçi olmayı hedeflemiştir. Çiçekler herzaman taze ve fresh olarak yurt dışından ithal getirtilmekle beraber her hafta yenilenmektedir.

Türk Hava Yolları, Türk Telekom, Turkcell, Doğuş Holding, Deloitte, Akbank, Oracle, Akkök, Fine Otel, Rixos, Timur Gayrimenkul , Bank Of Tokyo, Media Market, Danone, Numil, Astrazeneca, Borhan Group, Yataş , 3 mecra, Akyaşam , Tgs, vb . Gibi birçok değerli kurumsal müşterilerimize yıllardır hizmet vermekteyiz. Kurumsal hediyelikler , Kurumsal firmalar için Herhafta yenilenen haftalık çiçekler, Firma bünyesinde çalışan personel için doğum günü , yeni iş başlangıcı gibi özel gün çiçekleri, Firma özel günlerinde personel ve misafirler için dagıtılmak üzere hazırlanan kurumsal çiçekler , bunların dışında yılbası , bayram, firma yıldönümleri gibi günlerde kurumsal hediyelikler hazırlanmakta olup özenli ve zamanında teslimat yaparak sizelere kaliteli hizmet sunmaktayız.. 

 

Avrupa Stili Tarz Çiçekler

Ateşgülü çiçek sanatı ailesi olarak kendini yıllarca bu işe adamış olan profosyonel ve deneyimli ustalarımız yurt dışından getirttiğimiz ithal , taze ve fresh çiçekleri sanata dönüştürmektedirler. Standart kalıpların dışında farklı çiçeklerle farklı dizayn arajmanlar tasarlayarak size özel konseptlerimizi, gerek yurt dışı seyatlerimizde gezdiğimiz ünlü floristlerin tasarımları, gerekse yurt dışında yazdıkları ansiklopedileri inceleyerek herzaman yeniliçikçi olmamız firmamızı  25 yıl sonrasına taşımış ve her geçen gün yenilikleri takip etmiştir.