Yellow White Dizayn

Seramik vazo içerisinde ay çiçeği lilyum çiçeği turuncu anastasia çiçeği soft renk ithal büyük güller ve diğer yeşillikler ile hazırlanmıştır.

Canlı çiçekler mevsime göre farklılık gösterebilir. Zambak çiçeği saflığı ve aşkı temsil eder. Enerji ve samimiyeti sembolize eder Mitolojik bir tarihide vardır. Bu arajmanımız sevdiklerinizin yüzünde mutlu tebessümler oluşturmak isterseniz eşsiz sanatımızla Ateşgülü Çiçek sanatında.. Online sipariş verebilirsiniz sizin için özenle hazırlanmış mevsimsel çiçeklerle en şık luxury tasarımlarla hizmetinizdeyiz. '' Sevginin Saflığı çiçeklerle anlatmak ister misiniz? '' Özel  tasarımlar Ateşgülü Çiçek sanatı...

  • Malzemeler Ayçiçeği, Beyaz Zambak, Turuncu Anastasia, Soft Pembe Renkli Gül
  • Ürün Kodu 2535
Siparişi Oluşturun!
2500 ,00 TL (KDV dahil)
Ürün Detayları

Yellow White Dizayn; 

sarı ve beyaz ton çiçeklerin bir araya geldiği muhtelem konsept canlı renkler beyazın uyumu ay çiçekleri beyaz  zambak lilium çiçekleri sarı anastasia çiçeği sarı güller sonbahar esintisi hissettirir.

renk uyumundan dolayı anneye, sevgiliye tebrik ve terfi durumlarına, erkeklere veya  hasta çiçeği olarak gönderilebilir tazelik ve şıklık açısından çok uygundur.

Ay çiçeği;

papatya giller familyasındandır dünyada ve türkiyede çok fazla yetiştirilir görsellik bakımından özel bir bitki çiçeğidir.  isim olarak ay çiçeği denilsede görsel olarak güneşi andırır eski kültürlerde güne bakan olarakda adlandıran bu çiçek çok yaygn şekilde kullanılmıştır.

Yorum Yazın
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!