Gelin Buketleri

Anastasia Buket
1350
,00
KDV Dahil
somon renk çiçeklerle buket
1770
,00
KDV Dahil
Pembe buket
1652
,00
KDV Dahil
Sofia Buketi
1475
,00
KDV Dahil
Beyaz Gala Buket
2065
,00
KDV Dahil

Hayatınızın en özel gününde size özel bir çiçek eşlik etmeli! Gelinliğinize, düğün konseptinize ve hepsinden önemlisi size yakışacak gelin buketleri hazırlıyoruz. Bu buketlerden bazı örnekleri kategorimiz içerisine ekledik. Muazzam görünümü ile göz alıcı bir güzellik sunan bu estetik buketler hayallerinizdeki çiçekle “evet” demenizi sağlayacak. En özel gelin buketlerini sizlere sunuyoruz.

Popüler çiçek çeşitleri ile hazırladığımız gelin buketleri modellerini keyifle inceleyebilirsiniz. Nasıl bir çiçek istediğinize henüz karar vermediyseniz mutlaka sizlere sunduğumuz modelleri inceleyin. Bu sayede ilham alabilir ve çiçek seçiminizi kolaylıkla netleştirebilirsiniz. Farklı renklerde çiçeklerle hazırladığımız gelin el çiçeği modelleri zarafetinizi ön plana çıkarmanızı kolaylaştıracak.

Gelinliğinize Uygun Gelin El Çiçekleri Burada

Seçtiğiniz gelinliğin stiline en uygun olan çiçek çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Aynı zamanda farklı düğün konseptlerine özel gelin el çiçekleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Tüm tasarımları en taze ve en güzel çiçeklerle hazırlıyoruz. Bu sayede düğün boyunca çiçeğiniz canlı ve diri görünümünü koruyacaktır. Tasarımlarda farklı süslemeler de kullandığımızı bilmenizi isteriz.

Birbirinden şık gelin buketi modelleri arasında romantik bir görünüm sergileyenler de yer alıyor. Güller, papatyalar, sümbüller, garbela çiçekleri ve daha pek çok farklı çiçek ile özel aranjmanlar hazırlayabiliriz. Sizin talepleriniz doğrultusunda da özel gelin çiçekleri yapabiliriz. Siz gelin buketleri nasıl yapılır sorusu yerine hangi çiçekleri istediğinize karar verin. Gerisini hünerli ellerimize bırakabilirsiniz.

Romantik ve Asil Gelin El Çiçekleri

Asil duruşu ile göz alıcı bir güzellik sunan gelin çiçekleriyle düğününüzde güzelliğinizi ve asaletinizi taçlandırabilirsiniz. Toz pembeden beyaza, kremden ekruya kadar istediğiniz herhangi bir tonda çiçeklerle özel aranjmanlar hazırlayarak beğeninize sunuyoruz. Hayallerinizdeki gelin çiçeğini kısa sürede hazırlayabiliriz.

Elbette makul fiyat politikamız incelediğiniz bu kategoride yer alan tasarımlar için de geçerli! Eğer gelin buketleri ne kadar endişesindeyseniz en uygun fiyatları sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Tasarımlarımıza göz atarak fiyatlar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Hayatınızın en özel gününde elinizde taşıyacağınız çiçeği riske atmayın. Kaliteden ve profesyonellikten asla ödün vermeyin. Bu özel günde hazırladığımız çiçekle mutlu ettiğimiz gelinlerden biri de siz olun istiyoruz!