0 ürün bulunmuştur.

Kuru Çiçek ve Solmayan Gül

Ev ve işyerinde dekorasyona özen gösteren kişiler için, kuru çiçek ve solmayan gül çeşitleri olmazsa olmaz bir konumda yer alır. Evler her ne kadar çok güzel ve şık eşyalarla döşenirse döşensin, bu güzel görüntünün bir bütün oluşturduğuna inanan kişiler hep bir yanın eksik kaldığını düşünür. Dekoratif güzelliğin ve genel anlamda dikkat çekici bir ev düzeninin nasıl oluşturulması gerektiği her zaman merak konusudur. Bunun için her zaman en güzel yol yapay çiçekler ve solmayan gül tasarımlarından geçer. Renkleri ve mis kokusu ile zarif bir detay olarak karşınıza çıkan çiçekler, uzun süre geçtiğinde solmaya ve eski güzelliğini kaybetmeye başlar. Ancak kuru çiçeklerin bile bir duruşu olduğuna inanan ve bu şık duruşu evine yansıtmak isteyen dekorasyon âşıkları, bu çiçeklerin avantajlarından faydalanmayı bir fırsat olarak değerlendirmenin yollarını arar.

Bitkilere özen gösteren ve bir bitkinin gelişimine şahit olmaktan büyük bir zevk alan kişiler için kuru çiçek tasarımlarının yeri her zaman bambaşkadır. Görünüş olarak çok fazla dikkat çeken bu bitkiler ev ortamının tamamen havasını değiştirirken, dekor olma özelliği gösterdikleri için aynı zamanda evinizin tarzı ile ön plana çıkmasını sağlar. Özel günlerde sevdiklerimizle birlikte olmak ve onlarla hep en özel anlarımızı paylaşmak isteriz. Bu çok insani bir duygu olduğundan, bu yönü tatmin etme özelliği sayesinde canlı çiçekler önemli bir aracıdır. Birini tebrik etmek, geçmiş olsun demek ya da sevgilinize aşkınızı şeffaf bir şekilde göstermek için en zarif yol her zaman canlı çiçeklerden geçer.

Canlı çiçekler her bir demette sevdiklerimizi mutlu ederken, saksıda yetiştirmeye uygun olan seçenekler hediye olarak çok iyi bir alternatiftir. Bu sayede uzun yıllar bakımı ile ilgilenmek ve büyümesine şahit olmak mümkün hale gelir. Canlı çiçekler dikkat çeken renkleri ve mis kokusuyla gören herkesi büyüler. Yeterli ve düzenli olarak gerekli olan bakımı yapıldığında, görsel güzelliğe önem veren kişiler için bu güzel bitkilerden daha güzeli yoktur.

Ancak bazı durumlarda bu güzel bitkilerin bakımını düzenli olarak yapabilmek için vakit bulamayabilirsiniz. Çok sevseniz ve beğenseniz bile istemeden yaşamlarını kısaltabilir, gelişimlerini önleyebilirsiniz. Kapalı ortamların peyzajında canlı çiçekler kullanmak, en sevdiğiniz insana dünyanın en güzel çiçeğini hediye etmek istiyor, ancak çok çabuk solmasını ve bakımıyla uğraşmak istemiyorsanız; kuru çiçek almak yapabileceğiniz en doğru hareket olacaktır. Özenli ve bozulmasını engellemek için çok titiz bir şekilde kurutulan bu çiçekler, sevdiklerinize layık olan bir hediye seçeneğidir. Kuru çiçek ve solmayan gül çeşitleri, canlıyken sahip oldukları bu kokularını hiçbir koşulda kaybetmeden, etkileyici renklerini uzun yıllar boyunca koruyarak sizinle birlikte uzun süre yaşayabilir.

Doğayı evinize taşırken, zamansızlık yaratmak için kurutulmuş çiçeklerden daha doğru bir seçim yoktur. Siz bu çiçekleri bizzat satın almasanız bile Ateşgülü Çiçekçi, bu uzun yıllar boyunca saklayabileceğiniz doğa harikası çiçekleri ayağınıza getirebilen bir firmadır. Herhangi bir bakıma ihtiyaç duymaması ve tek yapılması gereken saklarken kırmadan ya da parçalamadan hareket etmek olduğundan avantajlıdır. Üst düzey standartlarda ve lük kalitede sunulan birbirinden büyüleyici kuru çiçek çeşitleri kısa ömürlü canlı çiçeklere ve kokusuz yapay çiçeklere güzel bir alternatif olarak tercih edilebilir.

Solmayan Gül Tasarımları

Solmayan gül tasarımları; şoklama işlemi yapılarak en son halini alan, kullanıma göre ömrü 2-4 yıl arasında devam ettirilebilen birbirinden canlı gül çeşitleridir. Solmayan güllerin asil renklere sahip olması, taptaze görüntüleri ve iç ısıtan kokularıyla en sevilen çiçekler arasında giren çiçek modelleridir. Sevdiklerinizle yaşadığınız en özel günlere eşlik etme konusunda oldukça başarılıdır.

Uzun yıllar boyunca yaşayan ve soğuk mevsimlerde yapraklarını döken olağanüstü çiçekler, az ışıklı ve serin ortamlarda yetişirler. Genel olarak bahçe ortamında büyümüş olsalar bile, evde yetiştirmek isteyenler uygun saksıyla ve toprakta yetişebilirler. Uzun ömürlü olmasından kaynaklı, dallarından kırılsa bile tazeliğini uzun süre korumaya devam eder.

Bu çiçekler güneş ışığını çok fazla sevmezler, ne kadar az güneş ışını olursa olsun direkt almaması gerekir. Çok fazla güneş onları öldürebilir ve uzun vadede yakabilir. Sulamak için toprağın kuruluğunun en az seviyede olması gerekir. Suyu çok severler, bu yüzden ister bahçe ortamında ister vazoda olsun bol suya maruz kalmaları onlar için en doğru olandır.

Sık değişken hava koşullarından pek hoşlanmamakla beraber, düzenli ilerleyen havalarda çok daha verimli yaşayabilirler. Saksıda yetiştirmek istediğinizde, toprak çömleklerden yapılma saksılara yönelmeniz gerekir. Solmayan güller için en iyi sıcaklık bu yolla ağlanmış olur. Ateşgülü Çiçekçi ’den buket ya da vazo olarak gül çeşitlerinden alarak, canlı gülleri vazoda uzun süre aynı güzelliği ile muhafaza edebilirsiniz.

Kuru Çiçek ve Solmayan Güller Ateşgülü Çiçekçi ’de

Günümüzde bahçeli evlerde yaşamak son derece zor olabilir. Metropolleşen dünya içerisinde, bahçeli ev bulmak hem çok zordur hem de neredeyse lüks kabul edilir. Ancak güllerin eşsiz güzelliği karşısında dayanamayan biri için bu asil güzelliği saksıda yetiştirmek güzel bir yöntemdir. Ancak bakımını sağlayamayacak olduğunuz zamanlarda, harcadığınız emek boşa gider ve istemeden de olsa bu güllerin ölmesine neden olabilirsiniz.

Ne olursa olsun, güllerden vazgeçemem diyen biri için sitemizde yer alan zarafet simgesi, tutkuyu yansıtan solmayan gül tasarımlarına göz atabilirsiniz. İster saksı ister buket aranjmanı olsun, kendi zevkinize göre kurumuş gül çeşitleri ile düzenleyip sipariş verebilirsiniz. Uzun ömürlü özellikleriyle, solmayan güller sizin için harika bir dekor örneği olarak karşınıza çıkar. Şoklanmış güllerimizle, estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ofisinizde, evinizde, vitrin içlerinde ya da sehpa üstlerinde, dilediğiniz mekânlarda gönlünüze göre sergileyebilirsiniz.

Kendinize ait dekorasyonu kurutulmuş çiçek ve solmayan kuru güllerle yaratabilirsiniz. Bakım istemeyen, zahmetsiz ve ortamın enerjisini değiştiren şoklanmış gül ve çiçek tasarımlarında istediğiniz çeşidi tercih ederek şık bir uyum elde edebilirsiniz. Kurutulmuş çiçek ve solmayan gül çeşitlerinden oluşan özgün çiçek buketleri, sevdiklerinizle doya doya geçirebileceğiniz mutlu sofralarınızda, bir araya gelmek istediğiniz salonlarınıza kullanabileceğiniz ve uzun yıllar sevgi içerisinde saklayabileceğiniz çok başarılı bir seçenektir.

Bu çiçek seçeneklerini kendiniz için değil, sevdiklerinizi mutlu etmek için onlara hediye olarak tercih edebilirsiniz. Doğum günlerinde birlikte yaşadığınız günleri kutlamak, yeni dünyaya gelen bebekleri tebrik etmek, zorlu bir dönemden geçen dostları hayata karşı motive edebilmek ve aşkınızı sevgilinize en zarif şekilde ispat edebilmek için, solmayan gül seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kuru Çiçek ve Solmayan Gül Çeşitleri Ateşgülü Çiçekçi Farkıyla

Ateşgülü Çiçekçi ‘de onlarca kategoride birbirinden farklı birçok çiçek ve bitki türlerini bulmak mümkündür. Bu doğa harikası seçenekleri ev ve işyerindeki yaşam alanlarınıza taşımak için kaliteden şaşmayan, nefis güzelliğe sahip olan kuru çiçek ve solmayan gülleri sipariş verebilirsiniz. İster kuru çiçek demet aranjmanı olarak ya da özgün bir vazo seçimiyle, aynı zamanda tüm şahaneliğini ortaya çıkaran cam fanuslarla aynı etkiyi yakalayabilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca sizinle olabilecek olan kuru çiçekler, sahip olduğu dayanıklı yapısıyla her hatıra üzerinde güzel bir iz bırakır. Sahip olduğu doğal görünümüyle aşırılıktan çok uzakta olan ürünlerimiz, her bütçeye ve her zevke hitap edecek çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Ateşgülü olarak doğanın diğer hoş üyelerinden feyz alarak yaptığımız şık dekorlarla hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. Bu sayede basitlikten çok uzak, size ve çiçeklerinize hak ettiği değeri veririz. Çiçek siparişi verirken, firma seçiminde kaliteye öncelik verilmesi, her bakımdan avantaj elde etmenizi sağlar. Sizde Ateşgülü Çiçekçi ile bu kaliteyi yaşamak ve birbirinden çeşitli geniş ürün yelpazesinin yer aldığı web sitemize göz atarak, tek tıkla kuru çiçek ve solmayan gül tasarımlarında özgün seçimlere sahip olabilirsiniz.