Luxury Kadeh Arajman

Kadeh vazo içeriisnde dal orkide şakayık çiçeği ithal büyük güller ortanca çiçeği ve diğer biçme çiçekler ile tasarlanmıştır. Canlı Çiçekler mevsime göre farklılık gösterebilir. Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz en özel şık tasarımlarımız eşsiz sanatımızla özenle tasarılıyoruz. Sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz bu özel arajman için ateşgülü çiçek sanatı. Günlük taze mevsimsel çiçekler luxury dizayn tasarımlar ile çiçek siparişlerinizi online olarak verebilirsiniz. 

  • Malzemeler Ortanca Orkide Anastasia Gül
  • Ürün Kodu 2538
Tükendi
Ürün Detayları

Neler var?

bu arajman canlı ve  pastel tonların bir araya geldiği gösterişli kadehiyle tasarlanmıştır. Orkide familyası  ortancalar güller şakayık gülü ile kokusu ve görselliğiyle sevdiklerinize muhteşem bir hediye çiçektir. mevsime göre değişen renkler olabilir. 

Çiçeklerin bir çok faydaları vardır insan ruhunu etkiler rahatlatır fiziksel olarak havayı arındırır zihin açıcıdır  cildi güzelleştirir bulunduğu ortama zerafet katar sakinlik hissi verir insanlar doğası gereği çiçeklere büyük ilgi duyar yapılan bilimsel araştırmalar insanların çiçeklerle büyük bir bağ kurduğunu ve daha huzurlu hissettiğini kanıtladı 

 

İstanbul içi hızlı teslimat

çiçeklerimiz günlük taze olorak gelir kaliteden asla ödün vermediğimiz sanatımız ateşgülü çiçek sanatı güler yüzlü personeli ile sizin memnuniyetinizi ön planda tutan mottomuzla seçtiğiniz arajman buket bitki vs  en uygun renk tonları ile hazırlanır size onay olarak sunulur onaylandıktan sonra seçitiğiniz saatler arası hızlı teslimat gerçekleşir.

Yorum Yazın
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!