Wind El Buketi

İçerisinde pembe ithal güller ithal orkide kandilleri pembe ortanca çiçeği turuncu güller nergis çiçekleri cipso yeşillikler ile hazırlanan el buketi tasarımıdır .Çiçekler mevsime göre farklılık gösterebilir 

En özel şık tasarımlarımız eşsiz sanatımızla özenle tasarılıyoruz. Sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz bu özel el buketi için ateşgülü çiçek sanatı. Günlük taze mevsimsel çiçekler Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz luxury dizayn tasarımlar ile çiçek siparişlerinizi online olarak verebilirsiniz. 

  • Malzemeler Ortanca, Orkide Gül Anastasia
  • Ürün Kodu 2536
Tükendi
Ürün Detayları

Buket çiçek;  

isim anlamından ele aldığımızda buket çiçek demeti anlamına gelir bazen aynı bazende farklı çiçeklerin birleşiminden oluşur. buket çiçekler özel günlerin bir çoğunda kullanılır el buketi çiçekleri gösterişli ve güzeldir daha sonra ev ortamında vazoya koyulacak şekilde tasarlanır. rengarek çiçeklerin bir araya gelmesiyle anlam kazanır.

kız istemelerde gelin çiçeği oalrak  veya sevdiğiniz birisine buket çiçek götürebilirsiniz karşı tarafı özel hissettirmek isteseniz bu çiçekleri tercih edebilirsiniz. buket çiçek samimiyet bakımından daha uygundur.

Neler var; 

görmüş olduğunuz buketimiz birbirinden özel çiçekleri barındırıyor orkide gül ortanca ve diğer çiçeklerle süslemek için cipsolarla görselleştirilmiştir. Dilediğiniz renk canlı çiçeklerle dizayn edilebilir kokulu ve kokusuz taze çiçekler mevcuttur.

Neden buket çiçek;

Sevgisi, neşesi, şefkati, takdiri, sempati, romantizmi veya özür dilemesi; çiçek vermek en derin duyguları en zarif şekilde iletir

Yorum Yazın
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!