23 ürün bulunmuştur.

Erkeğe Gönderilecek Çiçekler

Çiçek almak her ne kadar sadece kadınları mutlu etmek için tercih edilen bir jest olarak bilinse bile, elbette erkeklere çiçek göndermek en sert mizaçlı erkeklerin bile yüzünü güldürmek için fazlasıyla yeterli olabilir. Bu noktada ise özel günleri anlamlı kılmak için mis kokulu çiçek aranjmanları olmazsa olmaz bir seçenek olmaya devam ediyor.

Çiçekler, çoğunlukla kadınlar için tercih edilen jestler olarak kabul edilse bile, kadınların yanı sıra erkekler için de alınabilecek birçok çiçek seçeneği vardır. Özel günlerde ya da sıradan zamanlarda erkeğe sevgiyi belli etmek için çiçek almak oldukça doğru bir seçimdir. Sevgi dilini yansıtmanın en zarif yolu olan canlı çiçekler, evlilik yıldönümü ve sevgililer günü gibi özel günlerde anlamına uygun olan modelde alındığında, değer verdiğiniz erkeğin yüzünde kocaman bir gülümsemenin sebebi olmanızı sağlar.

Canlı çiçekler her ne kadar kadınlarla özdeşleşen bir hediye seçeneği olarak bilinse bile, erkeklere beklemedikleri zamanlarda hoş sürprizler yapmanın kapısını aralar. Erkek arkadaşınıza doğum gününde, sevgililer gününde ya da yıldönümünüzde hoş bir sürpriz hazırlamak için birbirinden şık ve zarif çiçekler arasından bir seçim yapabilirsiniz. Erkek arkadaşınıza ne çeşit bir çiçek almak gerektiği konusunda kararsız kaldığınızda, onun kişisel zevklerini ve beğendiği çiçekleri göz önünde bulundurarak bundan ilham alabilirsiniz. Hayatınızdaki erkeğe çiçek göndermek için sevdiği çiçek tasarımlarını önceden bilmek, yol gösterici olacağından seçim yapmanızı kolaylaştırır.

Özel tasarım çiçekler, şık tasarımlar ve saksı çiçeği modelleri sevdiğiniz erkeğe kendini değerli ve özel hissettirecektir. Doğru bilinen bir yanlış bilgi ise erkeklerin çok fazla çiçek sevmediğidir. Çünkü güzelliği ve kokusuyla baş döndüren çiçekleri herhangi bir canlının sevmemesi mümkün değildir. Ayrıca doğa ananın sunduğu bu güzel bitkiler, kadınların tekelinde olmadığından elbette erkeklere de kendini değerli hissettirmek konusunda başarılı olduğu söylenebilir.

Enerji vermek ve güzel kokmak, yalnızca kadınları mı mutlu eder? Erkekler de hediye olarak çiçek almayı ve hatırlanmayı sever. Her insan sevdiği insan tarafından düşünülmeyi ve hatırlanmayı ister. Kendini özel hissetmek, çok zor geçen bir günün bile kalanının daha enerji dolu ve mutlu geçmesini sağlar. Kadınlar için hiç beklemediği bir anda mis kokulu bir çiçek buketi ne ifade ediyorsa, erkekler için de canlı çiçekler aynı anlamı taşır. Bir erkeğe sürpriz olarak çiçek hediye edilmesi, onun ilgisini çekmek için yeterli olacaktır.

Erkekler İçin Çiçekler

Mutluluğun ve huzurun temsilcisi olan çiçekler, kadın erkek fark etmeksizin her insanın ilk görüşte etkileyen bitkilerdir. Anlamlı ve şık bir şekilde tasarım haline getirilmiş bir çiçek aranjmanı, kadınları olduğu kadar erkeklerin de gözünün dolmasını sağlayabilir. Erkeğe hangi çiçek gönderilir sorusuna bir cevap bulamıyorsanız, erkeğe gönderilebilecek çiçek modellerini sizler için sıraladık:

Lilyumlar

Renkli ve canlı tonlarda lilyumlar, bir erkeğe çiçek alırken ilk tercih edilebilir olan bitkiler olarak karşınıza çıkar. Lilyumların sahip olduğu pozitif enerji ve çekiciliğe hiçbir erkeğin hayır diyemeyeceğini bilmenizde fayda vardır. Eğer bir buket şeklinde mis kokulu çiçekleri kullanmak isterseniz, lilyumlar çok ideal bir seçimdir.

Orkideler

Zarifliğin gölgesinde ihtişamı ile erkekleri etkileyen bir diğer çiçek modeli ise orkidelerdir. Erkeğe orkide gönderilir mi? Diye kafanızda bir soru işareti oluşmasına hiç gerek yoktur. Orkideler saf duyguları ve zarif bir kişiliği temsil ettiğinden özel günlerde erkek arkadaşınızın aklını başından alabilir. Masumiyeti temsil eden orkideler, diğer yandan güçlü olmayı simgelediğinden tam bir erkek çiçeğidir. Asil yönü sayesinde özellikle yeni işe başlayan erkeklere orkidelerden daha güzel bir hediye alternatifi yoktur. Hayatınızda özel bir yeri olan erkeğe orkide gönderdiğinizde, mutluluk ve şaşkınlık içerisinde sizi hemen aradığını göreceksiniz.

Teraryumlar

Minyatür bahçelerden oluşan teraryumlar, bir erkeğe gönderilebilecek en uygun çiçek olarak karşınıza çıkar. Bu ürünler genel olarak cam ve plastik gibi hem şeffaf hem de dayanıklı malzemelerden üretilirken, bazı bitki türleri için kara ortamının taklit edildiği akvaryum benzeri aranjmanlar olarak dikkat çeker. Doğanın minyatür bir kopyası olması, ciddi yapıları ve kendi mini bahçesine dinleniyormuş gibi hissettiren erkek sevdikleriniz için çok iyi bir hediye seçeneğidir.

Sukulentler

Sukulentler, bakımı kolay ve sade görünümü sayesinde tam bir erkek çiçeğidir. Çok fazla bakım istemediği gibi uzun ömürlü oluşu, erkeklere hediye edildiğinde aynı güzelliği fazla bakıma ihtiyaç duymadan koruyabilmesini sağlar. Dolayısıyla özel günlerde erkeklere çiçek hediye etmek isteyenler için bir kurtarıcıdır.

Saksı Çiçekleri

Saksı çiçekleri, çiçek buketlerine göre erkekler için daha uygun bir çiçek çeşidi olabilir. Özellikle işyerinde sizden gelen saksı çiçeklerini sürekli gören bir erkeğin sizi unutması mümkün değildir. Saksı çiçekleri arasından bir seçim yaparken, sevdiğiniz erkeği temsil eden ve bakımı diğer çiçeklere göre daha kolay olan tercihlere yönelmesinde fayda vardır. Barış çiçeği, böyle zamanlarda tercih edilebilecek önemli bir saksı çiçeğidir. Özellikle sahip olduğu zarif beyaz çiçekleri ve boy olarak sabit bir hızla büyümesi nedeniyle gösterişini sergilemekten çekinmeyen bu bitkiler erkekler için oldukça idealdir.

Erkeklere Özel Çiçekler Ateşgülü Çiçekçi ’de

Bir erkeğe çiçek hediye etmenin en önemli nedeni ona bir mesaj vermektir. Doğum gününde çiçek gönderdiğiniz erkek arkadaşınız, kendi doğum gününüzde çiçek almaktan çok hoşlandığınızın mesajını alır. Dolayısıyla size çiçek gönderimi yapması gerektiği günleri atlamaz. Ayrıca yeni işe başlayan bir kadın ya da erkek, sevdiği insan tarafından ilgi görmek ister. ‘’Erkekler çiçeklerden hoşlanmaz’’ sözünün ne kadar yanlış olduğunu görmek için, ona çok özel ve benzersiz bir çiçek sipariş ettikten sonra arkanıza yaslanmanız yeterlidir. Sizden gelen mis kokulu ve şık çiçek buketinin kalpleri ne kadar yumuşadığını gördüğünüzde inanamayacaksınız.

Erkekler daha çok görsel odaklı oldukları için, renkler onlar için daha çok bir uyarıcı niteliğindedir. Yapılan bazı araştırmalara göre erkekler turuncu, sarı ve kırmızı gibi canlı renklere asla hayır diyemez. Bu nedenle erkeğe çiçek gönderimi yaparken özellikle boyuna uzanan biçimli, çağdaş görünümlü ya da doğal bir görüntüsü olan çiçek aranjmanlarını tercih etmek doğru olacaktır. Tercih edilebilecek olan diğer bir seçenek ise yeşil ya da çiçekli olan bitkiler olabilir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda, erkeğe hangi çiçek alınır? Diye düşünmeye gerek kalmamıştır. Özellikle bir erkeğin işyerine gönderilen mis kokulu çiçekler, oldukça kibar karşılanan ve gurur verici bir hamle olarak hafızalara kazınır.

Sevdiğiniz birine çiçek gönderirken, karşınızdaki insanın çiçek zevkleri kadar dikkat etmeniz gereken önemli bir detay ise firma seçimidir. Özel günleri unutulmaz kılmak isterken, tercih ettiğiniz firma yüzünden değer verdiğiniz insanlara karşı mahcup olabilirsiniz. Bu nedenle her zaman kalite odaklı firmalara yönelmeli ve çiçek tasarımlarında özgün aranjmanlara yer veren firmalardan güvenli sipariş oluşturmalısınız.

Ateşgülü Çiçekçi, bu noktada üst düzey kalite standartlarında çiçek buketlerini bir arada bulabileceğiniz oldukça kaliteli bir firmadır. Uzun yıllardan bu yana çiçek sektöründe başarısıyla rakiplerini geride bırakmayı başaran firmamız için öncelikli olan en özel anlarınıza seçkin çiçek modelleri ile eşlik etmektir. Bu şekilde yola çıkarak her geçen gün büyümeye devam eden Ateşgülü Çiçekçi ile hayatınızda erkeği mutlu etmek için web sitemize göz atabilir, bütçeye uygun cazip fiyat aralıklarında çiçek modellerini tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Söz konusu ince ruhunuzu ispat ederken kalite odaklı jestlere imza atmak olduğunda Ateşgülü Çiçekçi her daim yanınızda olmaya devam ediyor.