24 ürün bulundu.

Özel Çiçekler

Çiçek göndermek istiyorsunuz ama sıradan bir çiçek buketi yerine tercihinizi özel bir çiçekten yana yapmak istiyorsunuz. Her duruma ve her talebe uygun onlarca farklı çiçek çeşidinin yer aldığı sitemizde elbette özel tasarım çiçekler de mevcut. Sizler için en özel çiçek çeşitleri ile birbirinden şık aranjmanlar hazırladık. Bu sayede beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayan muazzam çiçeklere sahip olmanızı sağlıyoruz.

Özel Tasarım Çiçek Aranjmanlarımıza Göz Atın

Elbette bu alandaki tecrübelerimizden yola çıkarak duruşu ve birbiri ile uyumuyla göz kamaştıran özel tasarım çiçekler hazırlıyoruz. Her duruma uygun olan çiçek türleri ile dizayn ettiğimiz tasarımlar arasında elbette son derece gösterişli bir duruş sergileyen modeller de yer alıyor. Saygınlığınıza ve prestijinize yakışacak bir çiçek göndermeniz gerektiğinde seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz.

Her biri şıklığı ile göz kamaştıran özel tasarım çiçek aranjmanlarında kullandığımız vazo ve saksılar da en az çiçekler kadar özel! Şıklığı ve asil duruşu ile ön plana çıkan bu muazzam çiçeklere hemen göz atabilirsiniz. Bu arada tercihinizi mutlaka saksı ya da vazo içerisinde hazırlanan tasarımlardan yana kullanmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz özel tasarım çiçek buketleri arasından da seçim yapabilirsiniz.

Çeşitli süslemeler ile bambaşka bir görünüm kazandırdığımız bu şık çiçek dizaynları da göz alıcı bir güzellik sunuyor. Farklı çiçek çeşitlerini buketlerde de görebilirsiniz. Hatta birkaç farklı çiçeği bir arada sunduğumuz özel tasarım canlı çiçekler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bu birbirinden şık tasarımların dilediğiniz adrese kısa zamanda teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

En Özel Çiçek Aranjmanları İçin Uygun Fiyatlar

Sevdikleriniz için en güzel ve en özel çiçekleri seçebilmeniz için sizlere bu özel tasarımları makul fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Bu sayede beğendiğiniz çiçek için yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmiyor. Minimum ödeme ile en özel çiçeklerin gönderimini yapabilirsiniz. Bu arada makul fiyat politikamız özel tasarım gelin çiçekleri için de geçerlidir. Uygun fiyatlarla gelin el çiçeği ya da düğün çiçeği çeşitlerine kolayca sahip olabilirsiniz. Hemen şimdi bu özel tasarımlara göz atın ve siparişinizi keyifle oluşturun! 

 

special design flowers luxry bouqet online safe pay flower happines

Telefon
Whatsapp
Sipariş Takip
Giriş Yap